Kaip dekoruoti nedidelę svetainę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1. Mažos svetainės sienas ir lubas patartina išdažyti šviesiomis spalvomis. Balta spalva tinka bet kokio ploto luboms dažyti, ypač mažuose kambariuose, kadangi taip galima vizualiai padidinti visą kambarį. Šviesios sienos padidina erdvę ir neleidžia kambariui atrodyti pernelyg mažam ar net suspaustam. Sienų spalvą pasirinkite tokią, kuri atitiktų bendrą jūsų namų koloritą, ar derėtų prie kambario aksesuarų arba baldų.

2. Prieš pradėdami dažyti, išneškite iš kambario senus baldus ir patieskite senų laikraščių, kad apsaugotumėte grindis. Prie lubų, grindjuosčių, aplink langų ir durų rėmus klijuokite dažymo juostą, kad neišteptumėte dažais ir būtų tiesios linijos. Dažant vertikalia kryptimi, kambario erdvė atrodo aukštesnė, o dažant horizontalia kryptimi, kambarys atrodo platesnis.

3. Dažydami mažą svetainę, naudokite du ar daugiau papildomų šviesios spavos atspalvių, ir teptukus ar dažymo volelius. Kai dažai išdžius, nuimkite dažymo juostą ir surinkite senus laikraščius. Prieš statydami baldus, pagalvokite apie papildomus langus, kurie gerokai padidintų kambario erdvę. Jei turite tokią galimybę, patartina rinktis didelį langą nuo lubų iki grindų, vienoje sienoje, arba siaurus, ilgus langus palei lubas, išorinėse sienose.

4. Nustatykite, kur sienoje yra išsidėstę vinys, laidai, ir vamzdžiai, naudodami planus ir specialų ieškiklį. Išpjaukite 1/2 didesnę angą už planuojamą įdėti langą. Įstatykite vidinį lango rėmą su 2 prie 8 colių sienojais, jums gali tekti sumažinti jų plotį arba ilgį. Nudažykite naują rėmą sienų spalva, arba kita jūsų pasirinkta neutralia spalva. Įdėkite naują langą ir užtaisykite tarpus silikono glaistu.

5. Sienas papuoškite paveikslais. Neapkraukite sienų tamsių spalvų paveikslais; šviesių spalvų meno kūriniai sukuria gerą nuotaiką ir praplečia erdvę. Sustatykite senuosius baldus, arba įsigykite naujus, specialiai pritaikytus mažai svetainei. Baldus išdėstykite taip, kad būtų galima laisvai tarp jų vaikščioti ir kambarys atrodytų erdvesnis. Sustatykite elektros prietaisus, tokius, kaip televizorius, kurį patartina tvirtinti prie sienos, ir tokiu būdu sutaupyti grindų erdvę.