Kaip dekoruoti kambarį kūdikiui?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Spalva. Nedažykite kambario ryškiomis ir itin drąsiomis spalvomis. Geltona – ryški, linksma saulės spalva, tačiau ji skatina aktyvumą, kuris tampa neramaus kūdikio miego priežastimi. Patartina rinktis „ramias“ spalvas, tokias kaip blyški žalia, mėlyna ar balkšva kaip pagrindines ir pridėti kaip atsvarą ryškių spalvų žaislus, paveikslėlius ir patalynę. Tarp kitko, būtinai įsitikinkite, kad dažai, kuriuos norite įsigyti, nėra toksiški ar kenksmingi. Neatsakingai parinkti dažai gali tapti kai kurių kūdikio ligų priežastimi.

Išdėstymas. Visada galvokite apie praktiškumą – lova turi būti pastatyta taip, kad pro praviras duris nepatektų šviesa ant kūdikio veido: taip Jūs galėsite tyliai kaskart žvilgtelėti, kaip laikosi Jūsų vaikas jo nepažadindami. Be to, jei vaikiška lovelė stovi šalia lango, įsitikinkite, kad pro žaliuzes ar užuolaidas nepatenka pernelyg didelis šviesos kiekis, ypač popiet, kuomet saulė šviečia ryškiausiai. Taip pat pastatykite baldus taip, kad būtų laisvas ir neužstatytas takelis nuo lovelės prie durų – tai nesukelsJums nepatogumų naktį, kai ateisite pas kūdikį arba jei vaikas paaugęs prabus, galės saugiai nueiti prie durų.

Daiktų sutalpinimas. Tikrai būsite apkrauti vaikiškais drabužėliais ir žaislais – juk ne tik Jūs laukiate kūdikėlio! Neturėtumėte bandyti visko sugrūsti vaiko kambaryje – tai ne tik neatrodys estetiškai, tačiau gali kilti pavojus vaikui: jei lentynos bus perpildytos žaislais, yra tikimybė, jog kas nors gali užkristi ant vaiko ir jį sužeisti. Geriausia investuoti į aukštos kokybės apsaugines dėžes, kuriose galėsite laikyti tai, kas netelpa. Be to, tuomet galėsite dažnai keisti kambario įvaizdį vis kitais žaislais, aksesuarais.

Dekoravimas. Patartina daugiausia pinigų investuoti į tuos dalykus, kurie reikalingi sėkmingam vaiko vystymuisi, pavyzdžiui, lova, stalas, kėdės. Taip pat parinkite tinkamas lango dekoravimo priemones, pavyzdžiui, žaliuzes ar roletus, kad galėtumėte reguliuoti patenkančios šviesos kiekį ir kambario temperatūrą. Viską patartina rinktis paprastų, ne pačių ryškiausių spalvų. Mažesnį kiekį pinigų galite išleisti tokiems daiktams kaip kilimas, lempos ar paveikslėliai.