Kaip dekoruoti kambarį baltais baldais?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šviesu ir švaru:

 

Balti baldai sukelia šviesos žaismą kambaryje. Todėl jis atrodo šviesesnis nei paprastai. Šviesus kambarys visada atrodo švaresnis. Be to, balti baldai sudaro erdvės įspūdį. O keletas skirtingų formų veidrodžių dar labiau sustiprina šį efektą.

 

 

Šiuolaikiškas dizainas ir elegancija:

 

Balta apima visas spalvas. Šiuolaikiniame interjere vyrauja balti baldai. Balti prancūziško stiliaus miegamojo baldai, balti kotedžo miegamojo baldai arba balti pinti miegamojo baldai gali suteikti jūsų miegamajam šiuolaikiškumo ir elegancijos.

 

 

Įvairiapusiškumas:

 

Balti baldai yra universalūs ir puikiai derės prie bet kokio dizaino ar sienų spalvos. Nepriklausomai nuo to, koks yra kambario stilius ar tematika, balti baldai visada tinka. Kadangi balta dera su visomis spalvomis, galima tokius baldus statyti tiek senovinio stiliaus miegamajame, tiek kotedžio miegamajame, tiek baltame prancūziškame miegamajame. Taip pat puikiai tinka pušinės lentynos bei spintelės.

 

 

Aksesuarai

 

Nedidelis baltas stalelis su keramine vaza, kurioje pamerkta puokštė spalvingų gėlių, sudaro šviežumo įspūdį. O bronzos spalvos šviestuvas arba alavinės žvakidės byloja eleganciją, kadangi sudaro didelį kontrastą su baldų spalva.

 

Gerų pojūčių faktorius:

 

Balti baldai padeda žmogaus mintims išsilaisvinti ir atsipalaiduoti. To pasėkoje, greičiau užmigsite.  Balta spalva reiškia tyrumą ir begalinę ramybę. Ši spalva taip pat simbolizuoja plunksninius debesis ir taiką.