JUODASIS PENKTADIENIS: geros žinios ne tik rūbų ir batų pirkėjams, bet ir kuriantiems savo namus!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

„Ardena“ – vienas didžiausių specializuotų šviestuvų ir žaliuzių salonų tinklas Lietuvoje taip pat jau ketvirtus metus jungiasi prie šios išpardavimų dienos ir šiais metais yra pasiruošę savo klientams pasiūlyti neregėto dydžio nuolaidas šviestuvams bei langų uždangoms.

 

Apie tai, ar klientus veikia tokio mąsto išpardavimai interjero prekėms, ar naujakuriai skuba pigiau įsigyti būtinus namų atributus ir pasitikti Kalėdas jaukesniuose namuose, kalbamės su šios įmonės marketingo vadove Ivona Litvinovič.

Viena diena metuose, kai kainos pasiekia savikainą

“Ardena” salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose paskutinį lapkričio penktadienį (2019 m. lapkričio 29 dieną)kasmet vyksta absoliučiai juodas, didelis ir nepakartojamas “BlackFriday” išpardavimas. Tai vienintelė diena metuose, kai nuolaidos bus taikomos beveik visoms prekėms, o specialūs pasiūlymai daugybei šviestuvų ir kitų prekių sieks net iki 50 %.

 

„Per metus, mūsų salonų ekspozicijos itin gausiai prisipildo šviestuvais, o jau sausio mėnesį mes sužinome, kada gausime naujienas, todėl vertindami šį verslo ciklą, prisijungiame prie šio didžiojo išpardavimų maratono ir klientams siūlome absoliučiai geriausias kainas, kokias tik galime pasiūlyti.

 

Pas mus nėra jokios apgaulės – tiesiog sudarome galimybę 2019 metų kolekcijas įsigyti pigiau, kad turėtumėm vietos naujienoms“ – pasakoja įmonės atstovė.

Reikia nusiteikti palaukti

Didžiausias „BlackFriday“ išpardavimas kelia nemenkus iššūkius, nes klientų srautas kyla kelis kartus. Salonuse dirba papildomas skaičius darbuotojų, tačiau kadangi produktai išduodami iš ekspozicijos „čia ir dabar“ – gali reikėti palaukti, kol šviestuvai bus nuimti ir supakuoti. Be abejonės, bus patenkinti ir išrankiausiųjų lūkesčiai, nes nepaisant didelių nuolaidų ekspozicijoje, visi klientai gali pateikti užsakymus ir iš katalogų net su 15 % nuolaida.

 

“Tokiosprogos mūsų veiklos istorijoje pasitaiko itin retai ir tik tikrai ypatingų progų metu.“ – specialius pasiūlymus vardija „Ardena“ marketingo vadovė.

Labiausiai įvertina lojalūs klientai

Kas dažniausiai naudojasi “Black Friday” pasiūlymais – tai nuolatiniai klientai, kurie tiksliai žino, ko nori ir papildomos nuolaidos mėgstamiems produktams įsigyti yra puiki paskata, kurios po to gali teksti laukti vėl visus metus.

 

Architektai ir dizaineriai atsiveda savo klientus iš anksto, yra atrenkamos pozicijos, o jau paaiškėjus nuolaidoms – jos įsigyjamos, taip sutaupant ženklias sumas pinigų. Dar labai auga žaliuzių ir roletų klientų srautas, nes tie, kurie žino “Ardena” ilgametę patirtį ir kokybę bei nuolaidų sistemą, puikiaisupranta, kad 30 % visoms vidinėms žaliuzėms užtikrina vienas žemiausių kainų rinkoje, kuriomis verta pasinaudoti.

Pasinaudokite puikiais pasiūlymais ir atraskite tai, ko taip ilgai ieškojote.