Juodai balto dekoravimo idėjos miegamajame

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dekoruojant miegamajį juoda ir balta spalvomis, kambaryje sukuriamas modernus stilius, atsiranda švaros ir harmonijos pojūtis. Ar nenorėtumėte miegoti tvarkingai suplanuotame ramybe dvelkiančiame miegamajame?

Pradėkite nuo sienų. Dekoruodami savo miegamajį, pradėkite nuo sienų. Jums visiškai nebūtina sienas dažyti juoda arba balta spalva. Galite nudažyti kai kurias sienas juodai ir kitas baltai, pažaiskite su smulkiais elementais, arba klijuokite tapetą. Galite derinti dažus, klijuojamus atvaizdus ir tapetus, kaip pavaizduota paveikslėlyje kairėje. Juodos sienos sukuria puikų kontrastą, juodame fone bet koks daiktas išryškėja. Dryžuota siena taip pat gali puikiai tikti miegamajame.

 

Miegamojo baldai

Reikėtų gerai apgalvoti kokius baldus statysite, kad sukurtumėte išbaigtą juodai baltą interjerą. Galite nudažyti baldus juoda arba balta spalvomis, vien balta spalva, arba derinti juodą su balta, jei baldą statysite prie sienos, kuri nudažyta viena spalva. Svarbu apgalvoti kiekvieną detalę, kad neperkrautumėte erdvės. Apgalvokite baldų detales, nepamirškite derinti lovos rėmo, langų rėmų, galvūgalio lentos, ir pan.

Aksesuarai ir patalynė:

Tai linksmoji dalis! Yra tiek daug juodai balto dekoravimo idėjų, susijusių su patalyne, apšvietimu, kilimėliais ir pačiomis sienomis! Juodi šviestuvai tokiame kambaryje atrodo tiesiog žavingai. Kilimėlių taip pat galima rasti įvairių tipų. Ant sienų galite kabinti juodai baltus paveikslus arba nuotraukas spalvinguose rėmeliuose, kad sukurtumėte kontrastą (arba atvirkščiai). Juodai baltos užuolaidos yra puikus sprendimas. Svarbu, kad daugumai miegamojo aksesuarų būtų būdinga juoda ir balta spalvos, ir kuo mažiau kitų spalvų.

Akcentinės spalvos:

Pagaliau prieiname prie akcentinių spalvų. Svarbu nepersistengti. Savo juodai baltam miegamajam išsirinkite vieną ar dvi pagrindines akcentines spalvas, kad paryškintumėte tam tikras kambario zonas. Juodai baltame kambaryje, kita spalva iš karto patraukia akį! Galima akcentuoti lovą spalvingu užtiesalu, arba sienas, dekoruotas subtiliu piešiniu. Galima netgi nudažyti vieną sieną, arba dalį sienos, bet kokia kita šviesia spalva.

Kas dar liko? Nieko kito, tik mėgautis ramiu miegu savo elegancija dvelkiančiame miegamajame.