Įvairiaspalvis ir ryškus pramoninio lofto interjeras Monrealyje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kliento pageidavimai – namų aplinka, skatinanti kūrybiškumą, sukelianti norą bei poreikį ieškoti naujų veiklos ir darbo būdų. Architektas tikslo siekė, panaudodamas paprastas medžiagas ir minimaliomis architektūrinėmis intervencijomis. Kaip matome interjerų nuotraukose – minties, medžiagų ir formų kompozicija žadina įvairius pojūčius ir išfokusuoja tikslų erdvių suvokimą. Lyg ir architektūros laboratorija.

 

Apie būstą kalbant kiek kitu rakursu, architektas sukūrė atvirą erdvę – meno galeriją. Didelei kliento meno kūrinių kolekcijai eksponuoti, buvo sukūrti mobilūs stendai. Savininkas gali pasukti stendus su meno kūriniais pagal savo norus ir poreikius. Būsto erdvėse kiekvienu momentu gali būti eksponuojami vis kiti meno kūriniai. Tuo būdu pastoviai galima atnaujinti būsto erdves, keisti vizualinį poveikį ir sustiprinti vienokį ar kitokį efektą.

 

Jean Verville architektūrinė praktika remiasi tyrinėjimais, eksperimentais. Architekto sukurtų gyvenamosios ar komercinės paskirties objektų architektūra savo išraiškos formomis artėja į skulptūrą. Skulptūrinės apimtys sustiprina architekto kalbą. Atrodo lyg linijos ir tūriai yra beveik nematerialioje realybėje. Dėmesys yra orientuotas į unikalios architektūros kūrimą paprastomis priemonėmis.

 

Apžiūrėkite interjerus, kurie skamba originalioje architektūros formų, meno kūrinių ir dizaino detalių dermėje.

 

Beveik visa miegamojo erdvė yra geltonos spalvos. Sienose yra integruotos spintos, po lovos plokštuma – lentynos ir dėžės įvairioms smulkmenoms laikyti. Geltonas miegamasis tai dar vienas skulptūrinis vienetas apartamentų erdvėse.

 

 

Visur – dideli, maži, mažyčiai – daiktai, daikteliai – detalės, detalytės – akcentuoja mastelio skirtumus – kontrastus.

 

 

Baltos grindys su spalvoto vinilo intarpais savo blizgiu paviršiumi lyg ir panaikina grindų liniją, ir baldai, sienos atsispindi grindyse lyg vandens paviršiuje.

 

 

Nesvarbu, ar plokštumos yra baltos, betoninės, veidrodžiais dengtos ar spintos sienose, jos sukuria kokias tai struktūras erdvėje. Bet šioje palėpėje jų paskirtis lyg ir kita, bent jau vizualiai – jos, pasitelkdamos į pagalbą blizgančią grindų dangą, skaido erdves, daugina perspektyvas.