Išskirtiniame bute – Vilniaus panorama nuo saulėtekio iki saulėlydžio ir energijos užtaisas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

3 kambarių, 93 kv. m. apartamentai įrengti „Helios City“ 16 aukšte. „Šis butas skirtas tikram miestiečiui, kuris nori mėgautis aktyviu sostinės gyvenimu. Iš šios vietos lengvai pasieksite visus sostinės mikrorajonus, patogu ir dirbti, ir leisti laisvalaikį – tai tobulas pasirinkimas“, – sako brokeris Martynas Šlikas.

„Helios City“ įrengtas pačioje Savanorių gatvės pradžioje. Strategiškai labai gera vieta, vos 10 minučių iki Katedros aikštės ir 6 minutės iki PC „Panorama“.

Išskirtinius apartamentus galite apžiūrėti lankomiausiame šalies NT skelbimų portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

 

Energijos ir nuotaikos užtaisas nuo pat ryto Pasak M.Šliko, šis butas išsiskiria unikaliu vaizdu pro vitrininius langus į tris pasaulio puses – rytus, pietus ir vakarus. Matyt, Vilniuje yra vos keletas butų, iš kurių atsiveria tokia unikali miesto panorama. „Rytinę kavą gersite mėgaudamiesi saulėtekiu, o vakarieniausite grožėdamiesi saulėlydžiu. Butu besidomintys pirkėjai atvykę apžiūrėti „gyvai“, būna tiesiog nustebinti tokia erdve – nuotraukos neperteikia viso įspūdžio“, – sako M.Šlikas. Beje, horizonte matyti net Elektrėnų bokštai.

 

Butui erdvės suteikia ne tik vitrininiai langai iki grindų, miesto panorama, bet ir blizgios įtempiamos lubos, kuriose atsimuša vaizdas kaip veidrodyje ir dar labiau praplečia erdvės pojūtį.

 

Ryškus interjeras Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Pirmasis buto šeimininkas labai daug dėmesio skyrė interjerui, kurį kūrė dizainerė. „Interjeras labai ryškus, emocingas ir triukšmingas, kaip juokavo šeimininkas – ryte nereikia gerti net kavos, iš karto gauni energijos užtaisą“, – pasakoja brokeris. Ypač išsiskiria sienos, koridoriuje ir valgomajame dekoruotos juodų – baltų spalvų ornamentais, o miegamajame – rožiniais ir violetiniais raštais. Prie bendro stiliaus dera ir vonios kambarys, raibuliuojantis mėlynos ir baltos spalvos mozaikinėmis plytelėmis, kaip po vandeniu atsimušiantis veidrodinėje sienoje.

 

Buto savininkas baldus užsisakė iš Amerikos – jie autentiški, kai kuriuos teko restauruoti. „Butas buvo įrengtas 2009 m., tokių baldų Lietuvoje tuomet nebuvo, todėl teko ieškoti už Atlanto. Tai klasicistinio stiliaus lova, komoda, krėslas ir gultas“, – komentuoja M.Šlikas.

 

Butas skirtas unikaliam pirkėjui Bute įrengta integruota muzikinė technika, namų kino sistema, įrengtos šildomos grindys, kondicionierius, šildymo tipas – centrinis kolektorinis, tai reiškia, kad temperatūrą galima reguliuoti. Pasak brokerio, šis butas dėl išskirtinių vaizdų pro langus ir nestandartinio interjero yra nišinis, skirtas unikaliam pirkėjui.

 

„Skandinaviško interjero butų yra daug, juos gali lyginti, rinktis – rinka labai didelė, o tokių butų kaip šis yra vienetai. Šio buto kaina nustatoma kitaip – nors atsižvelgiama į bendras rinkos tendencijas, tačiau lemia ir kiti faktoriai – pasirinkimo galimybės. Jeigu žmogui butas patinka, jam kaina nėra svarbi“, – teigia brokeris. Butu susidomėjo pirkėjai net iš Japonijos – kol kas jį apžiūrėjo virtualiai.

 

Kvartalas aplink „Helios City“ sutvarkytas, įrengta visa infrastruktūra, tik šiuo metu name remontuojamas liftas. Pačiame name yra parduotuvės, restoranai, bankas, biurai, visą parą budi apsauga, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Netoliese yra mokykla, vaikų darželis, kino teatras „Vingis“, PC „Rimi“, sporto klubas ir Vingio parkas. Automobilį galima statyti prie namo aikštelėje/žalioje zonoje išsiperkant leidimą metams arba išsinuomoti požeminio stovėjimo aikštelę.