Įspūdingo dydžio loftas su piešiniais ant sienų Vilniuje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Septynaukščio naujos statybos daugiabučio penktame aukšte esantis 150 kv. m butas išsiskiria ne tik dydžiu, bet ir išplanavimu – jis išsidėstęs net per tris aukštus.

 

Toks sprendimas pasirinktas dėl aukštų lubų ir atvirų erdvių – ne veltui butas įvardinamas kaip lofto tipo. Pirmame aukšte, kuris yra 70 kv. m ploto, yra sujungta virtuvės zona ir valgomasis bei erdvi svetainė su panoraminiais langais, pro kuriuos atsiveria vaizdas į Baltupių mikrorajoną.

 

 

Valgomojo ir svetainės erdvės atskirtos ne sienomis, kaip įprasta, bet skirtingų aukščių grindimis, kurios sujungtos laiptais. Pirmo aukšto sienas puošia stilizuoti piešiniai – pop art stiliaus moters portretas ir užrašas, primenantis, kas yra namai. Svetainę pagyvina ir paveikslai, kurių čia gausu.

 

Daugiau nuotraukų ir lofto kainą galima pamatyti paspaudus šią nuorodą.

 

Antras aukštas skirtas dirbti – čia įkurdintas darbo kabinetas, kuris užima visą aukštą. Pasijusite lyg minibiure ar nuosavoje studijoje. Jei norėsite erdvės – langai panoraminiai, o viena vidinių sienų yra iš stiklo. Jei norėsis daugiau privatumo, atsiribojimo nuo pasaulio ir ramybės, tam skirtos užuolaidos. Iš antrojo į trečią 45 kv. m aukštą pakilsite laiptais – jis skirtas ilsėtis.

 

 

Čia yra miegamasis, drabužinė ir itin erdvus, 20 kv. m, su tualetu sujungtas vonios kambarys. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Daugiabutis, kuriame yra šis loftas, yra patogioje vietoje – pastate veikia šokių studija, lazerių arena, maisto prekių parduotuvė.

 

 

Visai netoli namo yra Jomanto parkas, Verkių regioninis parkas, o darželiai, mokyklos, sveikatos priežiūros įstaigos pasiekiamos pėsčiomis.