Interjero dizainerės kurtas namas – kupinas patogiai gyventi skirtų sprendimų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Lankomiausio nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt parduodamas išskirtinis, gerą vietos, įrengimo ir kainos balansą turintis namas. „Tai būstas gamtos kaimynystę, skandinavišką interjero paprastumą ir funkcionalumą mėgstantiems žmonėms.

 

Jame nėra jokių bereikalingų praėjimų, koridorių, projektuojant namą buvo siekiama palikti kuo daugiau naudingo ploto“, – apie 2017 metų statybos objektą Gulbinėlių gatvėje kalbėjo jį parduodanti brokerė Laura Vyšniauskienė.

Ilgametę patirtį nekilnojamojo turto rinkoje turinti specialistė tikino, kad būtent funkcionalumas ir universalumas – viena išskirtinių šio namo ypatybių, 4 kambarių namas išplanuotas taip, kad jame puikiai jaustųsi ir vieno, ir dviejų asmenų šeima, o ir pora su keliais vaikais.

 

„Neretai vienas ar keli kambariai namuose būna nenaudojami, tačiau čia visi turi savo paskirtį: pirmame aukšte – bendra erdvė, darbui skirtas kambarys ir miegamasis, antrame – erdvė vaikams. Esant gausesnei šeimai, vaikams galima atiduoti du kambarius apačioje, o tėvams įsikurti antrame aukšte“, – sakė L.Vyšniauskienė.

 

 

Namas įrengtas ne tik praktiškai, bet ir skoningai, dabartinė savininkė – didelę patirtį turinti interjero dizainerė, pati projektavusi ir įgyvendinusi geriausias idėjas.

 

„Namas statytas ir įrengtas sau – dizainerei nereikėjo derintis prie klientų pageidavimų, ji puikiai žinojo, ko nori. Ir tai atsispindi būste – statinys kokybiškas, išplanavimas – patogus, interjere pasirinktos ramios spalvos, o stilius toks, kuris tarnaus ilgus metus“, – kalbėjo brokerė.

 

 

Apžiūrėkite daugiau namo nuotraukų lankomiausiame NT portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

 

Pirmame aukšte esanti svetainė su virtuve išklijuota šildomomis plytelėmis – tai labai praktiška auginant mažus vaikus. Visuose namuose įrengtos šildomos grindys, todėl net žiemą vaikštant basomis kojos nešals. Namas – A klasės energinio efektyvumo, gerai apšiltintomis sienomis, stogu, kokybiškais langais.

 

Skandinavišką klasiką namuose pagyvina ir originalios detalės – žaismingumo suteikia židinio siena su plytelių apdaila, ji pagyvina svetainę, o kartu ir atskiria ją nuo virtuvės, modernumo suteikia į sieną įleistos grindjuostės ir bestaklės durys, didelis dėmesys skiriamas apšvietimui, apgalvotas rozečių išdėstymas.

 

„Namuose įrengta erdvi skalbykla, yra drabužinė, visi namų baldai gaminti pagal užsakymą“, – kalbėjo L.Vyšniauskienė. Išskirtinis išplanavimo ypatumas – pirmame aukšte esantis miegamasis turi praėjimą į vaiko kambarį.

 

Tai turėtų įvertinti auginantys mažus vaikus, jais rūpintis, ypač nakties metu, tampa gerokai paprasčiau. Tiesa, paaugus vaikams čia galima nesudėtingai įstatyti sienos dalį ir taip kambarius vieną nuo kito atskirti.

 

Pagal poreikį atskirti kambarius galima ir antrame aukšte – čia esančią 30 kv. metrų erdvę galima padalinti pusiau. „Dar statant namą buvo pagalvota apie šią galimybę, todėl siena – sustiprinta. Net nusprendus atskirti kambarius ir viename jų įstatyti didelį langą, namo konstrukcija dėl to netaptų silpnesnė“, – kalbėjo L.Vyšniauskienė.

 

Didelis dėmesys projektuojant namą buvo skiriamas ir jo stogui – kadangi svetainė ir terasa yra namo pietvakarių pusėje, stogas padarytas taip, kad saulės spinduliai jaukiai apšviestų kambarius, tačiau jų neprikaitintų.

 

Mėgstančius ilgesnius pasisėdėjimas gryname ore, džiugins ir erdvi terasa. „10 arų sklype yra vietos ir pavėsinei, pirčiai, batutui, kubilui ir, be abejo, augalams. Net ir lauko baseiną, manau, norint būtų galima nesudėtingai įrengti“, – mintimis dalijosi pašnekovė.