II dalis: 15 žingsnių link jaukių namų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

8. Sumažinkite apšvietimą. Atsisakykite šviestuvų, kurie skleidžia nemalonią ir ryškiai akinančią šviesą, verčiau rinkitės šiek tiek blankesnę šviesą skleidžiančius šviestuvus.

9. Atsisakykite fluorescencinių lempų. Net rytuose sakoma, jog balta spalva neneša sėkmės, o tokios lempos skleidžia itin baltą šviesą, dėl to viskas mirguliuoja akyse ir yra sunku atsipalaiduoti.

10. Venkite atsikišusių kampų. Pagal fengšui teoriją, kampai arba smailūs ir aštrūs daiktai yra lyg užnuodytos strėlės, kurios yra nutaikytos į nelaimes ir neigiamą energiją. Jeigu kampo strėlė yra nukreipta į lovą, ji gali nutraukti jūsų miegą. Vis dėlto, jeigu nepavyksta to išvengti, pabandykite perstatyti savo lovą taip, kad į jus nukreipta neigiama energija nesudrumstų jūsų miego.

 

11. Nemaišykite gyvenamosios ir darbo erdvės. Šiuolaikiniame pasaulyje yra daug žmonių, kurie dirba iš namų. Dažnai, net ir iš miegamos vietos, t.y. Lovos. Pagalvokite apie kitą išeitį.

12. Neapstatykite kambarių netinkamais baldais. Nestabilūs, pigūs, klibantys baldai = nestabilūs, pigūs, klibantys santykiai. Ir nei vieni, nei kiti nesukuria namuose santarvės, todėl pasižiūrėkite, ką matote aplinkui ir tai, kas nereikia, tiesiog išneškite iš kambario.

13. Puoškite namus akmenimis ir kristalais. Jeigu dar negirdėjote ir nežinojote, bet kristalai turi ypatingą galią bei savo paskirtį, todėl papuošti namai jais – sudaro puikią atmosferą. Kuo daugiau natūralių gamtos produktų bus jūsų namuose, tuo arčiau gamtos būsite ir jausitės išties jaukiai savo gyvenamojoje vietoje.

 

14. Dekoruokite namus natūraliomis medžiagomis. Nuo plastiko pereikite prie bambuko, marmuro ir kamščiamedžio žievės paviršių. Kuo mažiau dirbtinių ir kuo daugiau perdirbtų medžiagų bus jūsų namuose – tuo taikesni bus jūsų namai. Pavyzdžiui, Azijoje labai madinga dekoruoti namus baldais iš bambuko, vytelių ir kitų medžiagų iš gamtos.

15. Laikykite kuo daugiau gėlių savo namuose. Apsupkite namus natūraliomis ir šviežiomis gėlėmis. Nedekoruokite namų dirbtinėmis gėlėmis, nebent jūs ketinate dažnai jas valyti. Dulkės, nusėdusios ant dirbtinių gėlių – tai blogos energijos sklaida. Geriausias būdas sukurti malonią ir jaukią atmosferą, tai įsitikinti, kad nuskintos gėles nėra paliestos kenkėjų. Vystančios gėlės – tai nuovargis.

 

Visuomet pasiruošę padėti,

www.E-DURYS.COM