Idėjos vonios interjerui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Spalvos

Išsirinkite šviesią šiltą spalvą, kuri geriau atspindi šviesą, ir skutimasis bei veido dažymas bus patogesnis. Tai ypatingai svarbu, jei į vonios kambarį nepatenka natūrali saulės šviesa.

Parinkite spalvą, kuri derėtų prie baltos vonios ir tualeto. Jau ir tai atspindės pakankamai gerai įrengtą vonios kambarį.

Teiraukitės specialiai vonios kambariams skirtų dažų, nes jie būna atsparūs drėgmei ir neleidžia atsirasti pelėsiams bei dažų nutrupėjimui.

Daiktų saugojimas

Jei turite vaikų, tai nelaikykite valymo ir priežiūros priemonių po kriaukle. Panaudokite šią vietą rankšluosčiams ir skalbiniams, o daiktus, kuriuos vaikai gali praryti, perkelkite kitur.

Įrengimas nedidelės lentynos virš kriauklės yra patogi vieta dažno vartojimo daiktams, tokiems kaip skustuvai ir dantų šepetukai. Tai įmanoma įgyvendinti, jei vonioje yra kažkiek laisvos vietos.

Paieškokite krepšelių, kurie tiktų šalia tualeto saugoti smukiems daiktams, tokiems kaip tualetinis popierius ir laikraščiai.

Atsižvelgdami į šeimos narių skaičių ir jų poreikius, apgalvokite įrengimą šalia smulkių krepšių kitų lentynų, kuriose laikysite losjonus, šepečius plaukams ir kitas smulkmenas. Visa tai padėtų sumažinti netvarką vonioje ir drauge pagerinti jos vaizdą.

Dušo užuolaidоs ir kitos detalės

Pakeitimas dušo užuolaidos iš esmės gali pakeisti ir pačios vonios išvaizdą, išsirinkite ją tokią, kad pakeltų jums nuotaiką. Tai tikrai geras sprendimas, kai nėra galimybių vonios kambarį perdažyti.

Pakabinkite ant sienos meno dirbinius, pasirinkdami juos tokius, kad derintųsi prie vonios stiliaus ir spalvų.

Pakeitimas tokių detalių, kaip durų ir spintelių rankenos, rankšluosčių pakabos, taip pat duoda pastebimų rezultatų. Taip pat tai puiki proga įrengti viską taip, kad būtų pritaikyta prie vaikų. Įrenkite spinteles su užraktais bei saugias rozetes.