Idėjos kaip mažą svetainės kambarį paversti didesniu

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Gyvenimas mažose erdvėse turi savo pranašumų, tačiau tai nereiškia, jog, tam, kad įsitektumėte į mažą kambarėlį, turite atsisakyti patogios erdvės. Pavyzdžiui, svetainė yra puiki vieta priimti svečiams, tačiau šie gali nesijausti priimti svetingai, jei erdvė atrodo per ankšta.

Jei norite, kad negriaunant sienų ar kitaip nekeičiant namų erdvių Jūsų svetainė atrodytų didesnė, tuomet šie patarimai gali padėti sukurti tobulą balansą tarp jaukumo ir erdvumo.

 

Užuolaidoms ir sienoms naudokite tinkamas spalvas

Net jei Jūsų svetainėje yra įrengti garsui nepralaidūs langai, ant jų pakabintos užuolaidos gali tapti puikiu būdu paversti erdvę intymesne ir asmeniškesne. Vis dėlto, jei norite, kad kambarys atrodytų didesnis, užuolaidas kabinkite tokios pat spalvos, kaip ir sienos. Tokiu būdu pašalinsite kontrasto elementus, o tai gali labai sumažinti vizualų kambario dydį.

 

Palikite vietos grindims

Objektai, kurie atrodo tarsi skrajojantys, iš karto suteikia iliuziją, kad kambarys didelis. Galite pasiekti šią nuostabią optinę apgaulę naudodami baldus, kurie atrodo kaip pakelti nuo žemės. Pasirinkite sofas ir stalus su aukštomis kojomis ir sukurkite šią optinę iliuziją.

Įsileiskite šviesos

Natūralus saulės apšvietimas gali praskaidrinti niūriausią kambarį, saulės spinduliai kambaryje gali padėti šiai erdvei atrodyti daug didesnei. Tad atitraukite užuolaidas ir įsileiskite saulę vidun!

Žinoma, atvėrus užuolaidas gali padidėti lauke esančio oro įtaka Jūsų vidaus temperatūrai. Specialūs langai, pavyzdžiui pagaminti iš terminio žemo pralaidumo stiklo, sukuria fantastišką izoliaciją, tuo pačiu netrukdydami natūraliai šviesai patekti į Jūsų namus.

 

Pašalinkite netvarką

Paprastai kalbant, tiesiog išmeskite viską, ko nebenaudojate. Per daug apkraudami savo kambarį nenaudojamais ir nesvarbiais daiktais galite sugadinti bet kokias galimybes kambariui atrodyti erdvesniu ir prabangesniu.

Pašalinus nereikalingus daiktus taip pat galite sukurti geresnę ir labiau organizuotą daiktų laikymo sistemą. Naudodami lentynas arba kėdes su viduje esančiomis vietomis daiktams saugoti, galite sukurti taip reikalingą erdvę Jūsų svetainei.

Naudokite baltą arba neutralias spalvas

Išnaudojant šviesias ar neutralias spalvas ir sukurdami išplėstas erdves galite apgauti regėjimą. Balta, pilka ir pastelinės spalvos natūraliai padeda akims atsipalaiduoti, tuo pačiu sukurdamos iliuziją, kad erdvė yra didelė.

Patieskite kilimėlius savo name

Kilimėliai gali ne tik vizualiai pagražinti aplinką, tačiau jie taip pat gali būti naudojami atskirti svetainę nuo kitų namų dalių, nenaudojant sienų. Panaudokite vieną kilimėlį svetainei, kitokį kilimėlį šalia esančiam kambariui.

Jums nereikia praleisti daug laiko bandant paversti svetainę didesne nei ji yra dabar. Viskas ko Jums reikia įgyvendinti savo vizijoms yra kūrybiškumas ir vaizduotė.

 

———-

MATILDA interjero namai – Kuriame interjerus, projektuojame ir gaminame baldus. Konsultuojame visais interjero dizaino klausimais: nuo techninių brėžinių, funkcinio išplanavimo planų iki smulkiausių interjero detalių. Susisiekite su mumis tel. 8 63622800 arba www.matilda.lt