Gyvūnų raštai interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Gyvūnų raštai dažniausiai naudojami safari stiliaus interjere. Šiam stiliui tinka baldai iš egzotinių rūšių medienos, medžioklės trofėjai bei kailiai. Šio stiliaus interjere gyvūnų raštų gali būti daug ir visokių, jie derinami su kailiu, medžiu.

Moderniam interjerui taip pat galima naudoti gyvūnų raštų motyvus. Tik, skirtingai negu safari stiliaus interjere, čia turi būti išlaikytas saikas. Tai nėra medžioklės trofėjų ekspozicija, gyvūnų kailio raštas šiame stiliuje žiūrimas kaip spalvos, tekstūros ar formos akcentas. Taigi, geriausia pasirinkti vieną motyvą, na, daugiausiai du. Ir naudoti kambario puošybai. Tai gali būti ant grindų numestas zebro kailis geometriniame interjere. Tai gali būti pagalvėlės, margintos leopardo raštu. Tai gali būti baldas, traukras krokodilo oda arba jos imitacija. Svarbu – akcento sužaidimas interjere.

Jei derinami dvi skirtingos tekstūros vienoje patalpoje, (pavyzdžiui Leopardo ir krokodilo odos) svarbu, kad jos ir derėtų ir kontrastuotų kartu. Nors jos jau kažkiek dera tematiškai, visgi dirbti su dvejomis gyvūnų rašto tekstūromis reikėtų atsargiai. Patarčiau pasirinkti kontrastą: smulkų raštą derinti su stambiu, roplio odą su kailiu.

Svarbiausia – interjere, kaip ir rūbe, svarbiausia nepersistengti ir neatrodyti vulgariai. Žaidžiant su gyvūnų raštų motyvais suklysti labai lengva.

 

Šiame interjere derinamas tapetas leopardo kailio motyvais su odiniu krėslu. Taip pat atkreipkite dėmesį į tos pačios tekstūros juostas grindyse. Tinka mėgstantiems modernumą, kontrastą bei iššūkius.

 

 

Minkštas baldas, trauktas zebro kailį imituojančiu gobelenu.

Sienai panaudotas dekoras, imituojantis roplio odą, tai tampa pagrindiniu kambario akcentu. Tinka, norint suteikti patalpai solidumo, idealu boso kabinetui.

 

Kačių kailio motyvai namų tekstilėje.

 

Krokodilo odos imitacija iš… plastiko šiuolaikinio dizaino kėdėje.

 

Komoda, marginta gyvatės odos raštais.

 

Gana savotiškas derinys: zebro raštų kontrastas su barbiška violetine.

 

Gyvatės, o gal ir mistinio drakono žvynų motyvas keramikinėje sienos panelėje.

 

Krėslas, trauktas krokodilo oda. Dera su natūralaus medžio baldais.

 

Baro durelės kaip iš krokodilo odos.

 

Safari stiliaus baldai. Panaudoti ne tik realūs kaliai, bet ir ragai.

 

Safari stiliaus baldai. Panaudoti ne tik realūs kaliai, bet ir ragai.

 

Gyvatės odos motyvai sanmazgo dekore.

Gyvatės odos motyvai sanmazgo dekore.

 

Gyvatės oda dekoruoti stalo aksesuarai.

 

 

www.BatuotasObuolys.lt