Grakščios linijos, apsigyvenusios namo interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Namo interjeras Travesseres, Ispanijoje. Pažiūrėjus į pirmą (aukščiau esanti) svetainės interjero nuotrauką, namo interjeras lyg ir žada, savo detalėmis užsimena apie natūralių medžiagų panaudojimą, dominuojančios, sienų, lubų bei kai kurių baldų paviršių ir plokštumų, baltos spalvos fone.

 

Tačiau, pažvelgus į žemiau esančias nuotraukas, atsiskleidžia aiškesnė perspektyva. Baltų sienų ir lubų fone, – šviestuvų, baldų briaunomis; langų, durų rėmais – formuojamos nuostabios linijos interjere, linijų kompozicijos. Linijos viešpatauja bendroje virtuvės ir svetainės, savo lubomis išsiveržiančios į antrą aukštą, erdvėje. Eksterjere matomos medinės konstrukcijos praplečia interjero dizaino žaidimo linijomis „aikštelės“ ribas.

 

 

Pabandykime atlikti eksperimentinį pratimą. Žiūrėkime į sieną, kurioje yra išdėstyti langai, – žemiau esančioje svetainės interjero nuotraukoje. Apžiūrėkime langų formas. Pabandykime suvokti langų formas. Kokiame santykyje viena su kita yra langų linijos? Panagrinėkime visą sienos su langais plokštumą.

 

Ir akimirkai, – persiorientuokite savo dėmesiu į kolonas pirmame aukšte ir medinį L formos rėmą, įrėminantį stiklą, apsauginėje sienutėje antrame aukšte. Atkreipkite dėmesį, kad kolonos ir L formos rėmas, turėklas yra statmenoje plokštumoje sienos su langais plokštumai. Mintyse, proto erdvėje, suvokus statmenas viena kitai plokštumas, – patalpos interjeras turėtų įgauti erdvinę formą, 3D mintyse. Kaip ir prasiplečia proto ribos, sukuriamas erdvės, gylio išmatavimas ar dimensija proto erdvėje.

 

 

 

Laiptuotos laiptų linijos nesitveria savyje, verždamosis į antrą aukštą, kaip kokios nenuoramos, kovoje su statiškomis sienų, laiptų aikštelės, metalinio turėklo linijomis.

 

 

Medinių lubų konstrukcijos, juodos apsauginės sienutės, kadratinio medinio langelio linijų abstrakti kompozicija.

 

 

Plonytė turėklo linija lyg strėlė ar adata.., ar įtempta styga, skambanti baltoje interjero erdvėje, virpindama medines lubų konstrukcijas, duris, stalą ir kėdę, durų stiklą, metalinius radiatorius..