Futuristinis stilius namo interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kosmoso tyrinėjimai, filmai apie kosmosą įkvepia interjerų kūrėjus naudoti kosminio laivo, ateities formas šiuolaikiniame žemiškajame interjere. Kosmonauto kabina buvo kaip pavyzdys erdvės, kur viskas optimaliai patogu, pasiekiama ir funkcionalu.

Šiandien futurizmas, gal jau sakyčiau, neofuturizmas taip pat aktualus ir architektūroje, ir interjere. Plečiant futuristinio funkcionalumo temą, patalpos projektuojamos kaip studijos iš filmų apie ateitį, kaip ateities namai dabartyje, kuriuose gyventi ir gražu, ir įdomu, ir patogu. Kambariai primena paveiksliukus iš kompiuteriu kurtų fantastinių filmų, daug aptakių formų, daug transformavimo galimybių.

Tradiciniai baldai transformuojasi į daugiafunkcinius blokus, kurie gali būti permontuojami pagal poreikius. Baldai bei aksesuarai gaminami iš stiklo, plastiko, poliuretano, diurato, technogelio, koriano, – kosminės industrijos produktų.

Pagrindinis vaidmuo – apšvietimui. Dominuoja deriniai iš neoninių šviesų, LED apšvietimo, paslėptos šviesos. Dažnai šviesos šaltiniu būna baldas, siena, sukuriamas šviesos tarsi iš niekur efektas. Populiaru judesio davikliai, šviesos įjungimas garsine komanda.

Dominuojančios spalvos – pilka, balta, metalo, sidabrinė. Akcentui – ryškios, kontrastingos, neoninės spalvos.

Kaip atskira interjero puošybinė detalė – supermoderniaudio-video, kompiuterinė technika, kuri atlieka ir funkcinį, ir dekoratyvinį vaidmenį.

Jei tai namas, su futuristiniu stiliumi tinka derinti taupaus namo, ekologiško namo ir protingo namo funkcijas. Čia idėja, funkcija, nauda ir estetika suderinami, kaip pranašavo futuristinių idėjų pradininkai. 

 

Baldai, kaip iš žvaigždžių karų

 

 

Daug erdvės, šviesa iš niekur…

 

 

Baldas, kaip šviesos šaltinis virtuvėje…

Nerealus neoninis pašvietimas…

 

Formos, kaip iš filmų..

 

Futuristinės idėjos vonioje..

 

Levituojanti lova..

 

Šviečianti siena baltame interjere..

 

Žaismas forma ir šviesa…

 

Originalus paslėptas pašvietimas…

 

Virtuvė, kur viską galima pasiekti, kaip kabinoje…

 

Vonia..

 

Krėslas-lova..

 

Šiame krėsle turėtų būti labai patogu…

 

Svetainės baldas susitransformuoja į blizgantį rutulį..

 

Įspūdingas apšvietimas…

 

Aptakios formos virtuvėje…

 

www.BatuotasObuolys.lt