Fenomenalus vieno kambario butukas su prancūzišku langu

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šio projekto užsakovė buvo buto šeimininkės duktė. Kai ji suprato, kad motinai dėl amžiaus jau reikalinga globa, ji nupirko jai butą gretimoje laiptinėje ir pasistengė padaryti jį jaukiu ir patogiu.

Iš pat pradžių buvo nuspręsta, įrengti bute maksimalų spintų skaičių: knygoms, rūbams ir indams. Nes mama kraustėsi iš savo namo ir daiktų turėjo daug, o vyresnio amžiaus žmonėms sunku išsiskirti su savo daiktais.

 

Buto išplanavimas neleidžia kurti zonų, todėl miegama vieta tapo sofa-lova: naktį ji skirta miegui, o dieną galima ir svečius priimti, ir prigulti poilsio dienos metu.

 

Duris norėjo perkelti, kad tilptų dar viena indauja, deja, suderinti šio varianto nepavyko, todėl apsiribota tik vonios ir tualeto sujungimu. O išmontavus langus buvo įrengtas vienas didelis prancūziškas langas.

Koridorių ir virtuvę buvo nuspręsta išdažyti, o kambarį išklijuoti tapetais. Ant grindų sudėjo Parador laminatą, balkone ir vonioje – kilimines Equipe plyteles. Virtuvės apdailai panaudojo Mainzu plyteles.

 

Kambario gale įmontavo plačią trijų metrų knygų spintą, į kurią sutilps ne tik šeimininkės asmeniniai daiktai, bet ir Didžioji Enciklopedija. Kitame kambario gale sumontavo indaują. Netoliese pastatė spintelę su televizoriumi.

 

Laikymo vietų sąrašas dar nesibaigia. Balkoną apšiltino, įstiklino dvigubais langų paketais, įrengė šildomas grindis, o kraštuose pastatė dvi talpias spintas.

 

Prieškambaryje priešais vonią, sienoje sumontavo spintą rūbams. Vonios kambaryje spintą patalpino šalia dušo: ten pasislėpė skalbimo mašina ir namų valymo reikmenys.

 

Virtuvės virykles sumontavo palei langus, todėl vietos atsirado daugiau, nei buvo galima tikėtis. Virš stalo yra mažos spintelės arbatiniams.

 

Apšvietimas – kelių krypčių. Vonioje – apšvietimas nuo lubų, atskirai apšviečiamas veidrodis. Virtuvėje – iš viršaus ir atskiras darbo vietų apšvietimas. Kambario centre – ant lubų šviestuvas, ant sienų sumontuotos bra lemputės skaitymui virš sofos, šalia spintos ir indaujos.

 

Kad butas būtų šviesesnis, dizaineris pasirinko klasikinio medaus atspalvio grindis ir šviesių spalvų sienas. Balkoną išdažė geltonai, dabar net apsiniaukusią dieną – šviesu. Šviesos poveikį sustiprina priešais balkoną virš sofos sumontuoti veidrodžiai.

 

Interjero stilius – rami klasika. Daug klasikinių detalių – lubų karnizai, spintų durys su šviesiu audinio užpildu, baltos durys, veidrodžiai. Užuolaidos ir sofos pagalvės pasiūtos iš gėlėto audinio – su jomis miesto butas primena kaimo trobelę.
 

Zibainis.lt