Energijos srautai namuose

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Viena iš pagrindinių fengšui užduočių yra energija či užpildyti namus. Kaip ir visur, pliusai turi susidurti su minusais. Nes pagal fengšui esama gerojo či (sheng či) ir blogojo či (sha či). Blogasis či formuojasi tamsiuose namų kampeliuose. Svarbu neleisti, kad sha či pakenktų sėkmę nešantiems medalionams.

Žinoma, griežtai laikytis fengšui tradicijų šiuolaikiniame pasaulyje beveik neįmanoma, nebent reikėtų nutolti į civilizacijos nepaliestą Rytų užkampį ir įgyvendinti visus fengšui filosofijos kanonus. Vis dėlto kai kuriuos patarimus bei rekomendacijas galima realizuoti ir jūsų namuose.

Virtuvė – labai svarbi patalpa kiekvienuose namuose, tiek jos dizainas, aplinka, tiek baldų ir priedų išdėstymas. Komfortas ir patogumas pirmiausia svarbiausia yra tam, kuris ruošia maistą, be to, yra teigiama, kad virėjo energetika stipriai veikia patiekalus. Kad būtų užtikrintas nuolatinis energijos či srautas, virtuvė turi būti erdvi. Iš tikrųjų virtuvėje neturi būti jokios technikos, tačiau dabar nepavyks to išvengti.

Jei virtuvė ir valgomasis yra toje pačioje patalpoje, atskirkite valgomojo zoną nuo maisto ruošimo zonos stumdomomis durimis, širma ar kokia didesne vazonine gėle.

Šiuolaikinės technologijos ir statybinės medžiagos leis jūsų interjerą įrengti atsižvelgiant į senovės tradicijas ir fengšui taisykles.

 

Taip pat labai svarbu, kad virtuvė būtų gerai apšviesta, pageidautina, kad dieną būtų natūralus apšvietimas. Šviestuvai turi būti taip sukabinti, kad apšviestų visą virtuvės patalpą, ypač tą vietą, kur yra ruošiamas maistas. Ant palangės pastatykite gėlių – jos ne tik puošia virtuvę, bet ir valo patalpos orą.

Be virtuvės, taip pat svarbus tualeto kambarys. Pagal fengšui yra labai reikšminga, kurioje namo dalyje yra šis kambarys. Neigiama vieta tualeto kambariui yra pietų, pietvakarių, šiaurės vakarų pusės bei namo centras.

Pietų pusėje esantis tualetas provokuoja konfliktus bei stabdo ugninio fenikso energiją. Ypač tai pavojinga žmonėms, kurie užsiima verslu.