Ekspresyvus ir romantiškas buto interjeras Madride

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Na jei ir nešilta, tai tikrai ir nešalta, juolab, kad butas yra Madride, Ispanijoje. Buto interjeras lyg ir su užuomina į šilumą, bet paskutinę akimirką tai lyg ir tampa nepasiekiama. Lyg ir sustojame svetainės, virtuvės, valgomojo bendrose erdvėse – ekspresyviai gaiviuose geltonos, mėlynos ir lyg ir siekiančios įsižiebti raudonos spalvų gniaužtuose. Miegamąjame – žalia, ruda, balta – romantiškai vėsi ramybė.

 

 

Svetainėje sienų baltumą tęsia balta sofa. Supamo ar linguojamo krėslo ir pufiko geltona spalva lengvai užsikrėtusios pagalvėlės. Keletas mėlynų pagalvėlių, besidalinančių tamsiai mėlyna Anglijos vėliavoje. Kur keliaus raudona?

Butas savo erdvėmis primena anksčiau aprašytą, garse skambantį buto interjerą Barselonoje.

 

 

Pro atvirą angą tarp svetainės ir valgomojo matome raudoną ir mėlyną kėdes virtuvėje. Gal ne visai jos raudonos ir mėlynos spalvos, bet..

 

 

 

Virtuvėje be jau minėtų spalvotų valgomojo kėdžių, kiek atkartojančių Anglijos vėliavos spalvas ir apvalaus balto stalo, matome baltas virtuvinės spintelės su įmontuotomis mikrobangine krosnele, orkaite, šaldytuvu. Gyvos gėlės vazelėje ant stalo.

 

Savo žaismingumu, gyvybiškumu, spalvų pursleliais, atsispindinčiais saulės spinduliuose, erdvės primena dar vieną, anksčiau aprašytą butą Barselonoje.

 

 

 

Miegamąjame balta užuolaidėlė virš lovos, antklodė, pagalvėlės. Miegamasis kiek žemiškesnis. Žalias užtiesalas ant lovos, kiek pridengia lovo užtiesalų baltumą. Mediniai paveikslų rėmeliai, didžiulio veidrodžio rėmas, kėdutė, manekenas. Miegamajame – romantikos banga.

 

 

 

Puikios lentynos vonios kambario sienos nišoje. Rankšluosčiai, dušo ir vonios reikmenys, žvakės, paveikslai, rėmeliai. Atkreipkite dėmesį į sietyną vonioje!