Džiaukitės šiltu oru savo balkone. Interjero dizaino patarimai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Nedidelių butų savininkams tenka ieškoti alternatyvių sprendimų, kurie leistų mėgautis saule savo namuose. Stipriai populiarėja balkonų dekoravimas. Seniau buto balkonas dažnai atlikdavo nereikalingų daiktų sandėliavimo paskirtį, o dabar tai tampa madinga poilsio ar draugų susibūrimo vieta. Jeigu ieškote dekoravimo idėjų savo nedidukui balkonui turėtumėte savęs paklausti kokiu tikslu ketinate jį naudoti.

 

Galbūt buvimui su draugais, poilsiui ar gėlių ir net daržovių auginimui? Tai padės atitinkamai įrengti nedidelę erdvę. Taip pat, turėtumėte įvertinti ir savo buto vidaus dizainą. Išorės ir vidaus dekoras turėtų derėti tarpusavyje, kad bendras vaizdas atrodytų harmoningas. Jeigu sukate galvą kaip įsirengti savo svajonių balkoną šiame straipsnyje rasite kelis ypač naudingus patarimus.

Apsauga nuo saulės svarbi ir balkono erdvei

Kiekvienas norime mėgautis šiltais saulės spinduliais, bet karštomis dienomis nedidelė balkono erdvė gali labai įkaisti, todėl verta pagalvoti apie apsaugą nuo saulės.

 

Pats populiariausias sprendimas padedantis apsisaugoti nuo kaitrios saulės yra skėčiai. Paprastesnis sprendimas taupant vietą yra įsigyti specialų skėčio laikiklį, kuri galite tvirtinti tiesiai prie balkono turėklų. Dar viena idėja – specialaus apsauginio tento tvirtinimas tiesiai prie namo sienos. Automatiniai tenai gali būti lengvai suskleidžiami, o tai padeda taupyti vietą nedideliame balkone. Prieš atlikdami svarbius sprendimus pirmiausia pasitarkite su buto savininku ar kaimynais. Retais atvejais gali tekti gauti oficialius leidimus.

Išnaudokite turimą erdvę

Norėdami efektyviai išnaudoti nedidelę erdvę turite ieškoti originalių ir netikėtų sprendimų. Dažnai stokojame interjero dizaino idėjų, todėl verta kreiptis į savo srities profesionalus. Jeigu norite pasikonsultuoti interjero dizaino klausimais apsilankykite https://www.cledemaison.lt/lt/interjero-dizainas.

 

Vis labiau populiarėja egzotiškos augmenijos ar net daržovių auginimas balkonuose. Taupant vietą augalus galima auginti pakeltose lysvėse ar balkono turėkluose. Parduotuvėje galite rasti specialiai mažoms patalpoms skirtų šiltnamių, kurie palengvins daržovių ar prieskoninių žolelių auginimą. Nebijokite efektyviai išnaudoti ir balkono sienų, lubų. Pakabinami vazonai gali būti tvirtinami tiesiai prie namo sienos, o tai padės sukurti žavingą augalų kompoziciją.

Pasirinkite tinkamus baldus

Jeigu balkone planuojate sukurti poilsio erdvę, kurioje atitrūksite nuo dienos darbų, verta įsigyti patogų gultą ar pakabinamą krėslą. Šiltais vasaros vakarais balkone galite mėgautis draugų kompanija. Tam svarbu įsigyti stilingų sėdmaišių ar sulankstomų kėdžių, kurios gali būti lengvai transportuojamos iš vienos vietos į kitą.

 

Rinkitės daug vietos neužimančius baldus: išskleidžiamas staliukas leis patogiai mėgautis maistu savo balkone. Atkreipkite dėmesį į baldų tekstūrą ir medžiagą. Tikėtina, kad neįstiklintame balkone baldai bus veikiami saulės ir drėgmės, todėl pravartu įsigyti vandeniui atsparius lauko baldus. Dažnai jie būna pagaminti iš saulei atsparių medžiagų, kurios apsaugo nuo spalvos blukimo.

Stilingi dekoro akcentai

Tinkamas apšvietimas suteikia balkonui daugiau jaukumo nakties metu. Balkoną dekoruokite popieriniais žibintais ar pakabinamomis lemputėmis. Rinkitės prietaisus įkraunamus saulės energija, kurie padės sutaupyti sunaudojamos elektros kiekį. Daug jaukumo suteikia natūralios žvakės. Jos gali tapti puikia priemone padedančia apsiginti nuo uodų vasaros metu. Vis dėlto, naudodami ugnį balkone būkite atsargūs ir niekada nepalikite neužgesintų žvakių.