Dekoruodami namus nebijokite naujų iššūkių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kopėčios arba kabykla

Namų dekoravimas kopėčiomis – retas pasirinkimas. Tiesa, šis elementas jums gali tarnauti gana originaliai ir funkcionaliai. Kopėčių šiais laikais būna tikrai įvairių. Jos gali būti ir aukštos, ir žemos, sendintos, modernios, minimalistinės. Kūrybiškai jas panaudojus, jos atliks namų stiliaus elemento funkciją.

Kopėčios gali būti naudojamos visose namų erdvėse. Virtuvėje jos gali tarnauti kaip lentyna. Ant jos galėsite sudėti indus arba sukabinti rečiau naudojamus įrankius, puodus.

Vonioje ant kopėčių galėtumėte kabinti rankšluosčius arba drabužius, kurie turėtų būti po ranka – naktinius, chalatus.

 

Prieškambaryje ant jų galėtumėte sukabinti papuošalus, šalikus ir kitus aksesuarus, kurių jums prireikia išeinant iš namų. Turite solidžią aukštakulnių kolekciją? Savo pasididžiavimą užkabinkite ant kopėčių. Taip sutaupysite jų sandėliavimui skirtos vietos. O ir bateliai visuomet bus po ranka.

 

Žaidimai ant palangės

Kiekvieno namuose ant palangių dažniausiai puikuojasi vazoninės gėlės, tačiau yra ir daug daugiau būdų, kaip išnaudoti šią vietą. Jeigu namų palangė yra pakankamai plati arba turite galimybę ją praplatinti, čia galite sukurti jaukų vakaronių kampelį. Kelios minkštos pagalvėlės, jaukus užtiesalas – viskas, ko reikia šiai poilsio zonai sukurti. Ant palangės galite laikyti ir knygas. O ypač tuo atveju, jei langas nėra dažnai atidaromas ar uždaromas.

 

Kilimų jaukumas

Nuo seno kambarį puošiame vienu didesniu kilimu. Šiuolaikiniai dizaineriai į šią detalę siūlo žvelgti šiek tiek originaliau. Įsigykite kelis ryškių spalvų nedidelius kilimus ir juos patieskite svetainėje. Spalvos turėtų derėti arba kontrastuoti su kambaryje esančių baldų spalvomis.

 

 

Žaismingi tapetai

Dar vienas puikus būdas dekoruoti sienas – tapetai. Rinkitės raštuotus, vienspalvius ar kelių spalvų tapetus ir derinkite juos prie viso kambario interjero. Įmantriais arba ryškesniais tapetais galite išklijuoti kad ir vieną sieną – tuomet ji taps jūsų kambario akcentu, o aplink ją susikurs visa erdvės stilistika.

Jei jūsų sienos dažytos ir tapetuoti jų neketinate, rinkitės sienų lipdukus. Pastarųjų pasirinkimas itin gausus – jie gali būti ir gėlėti, ir su rytietiškais ornamentais, ir tiesios nusagstyti spalvotomis detalėmis.

Laikrodis

Sieniniai laikrodžiai gali ne tik tarnauti pagal paskirtį, bet ir būti originalia interjero detale ar kambario dėmesio centru. Be to, laikrodį, įsigiję jo mechanizmą, galite pasigaminti ir patys.

Šiandien galima rasti įvairiausių formų, spalvų ir medžiagų sieninių laikrodžių. Tad prieš rinkdamiesi gerai apgalvokite, kaip jis atrodys kambaryje, kuriame jį kabinsite. Apsvarstykite, kurioje vietoje jis bus pastebimiausias.

 

Be to, iš anksto nuspręskite, ar laikrodis taps interjero puošmena, ar atliks tik tiesioginę savo funkciją.

 

Baldakimo apsuptyje

Kadaise baldakimai taip pat turėjo ne tik grožio paskirtį, žiemos metu jie sulaikydavo šilumą, o vasarą apsaugodavo nuo vabzdžių. Šiais baldakimus renkamasi retai, tačiau tai daugelyje miegamųjų lengvai pritaikoma detalė.

Tiesa, jie nebūtinai privalo būti puošnūs, sunkių medžiagų. Tai gali būti tiesiog lengvai krentanti vienspalvė medžiaga. Baldakimas sukurs jaukią, gal net šiek tiek romantiškai nuteikiančią atmosferą.

 

Įkristi į sėdmaišį

Minkšti ir patogūs sėdmaišiai gali tapti puikia vieta patogiai įsitaisyti ir skaityti knygą arba tiesiog atsikvėpti po darbų. Namuose jie atrodo neįpareigojančiai, juos galima stumdyti iš vienos vietos į kitą. O ir sėdėjimas juose neprilygsta oficialiam susibūrimui sėdint ant kėdžių – sėdmaišių kuriama atmosfera kur kas laisvesnė.

Sėdmaišiai siuvami iš įvairių medžiagų – dirbtinės odos, džinso, vilnos, gobelenų. Audinį derinkite prie esamų baldų spalvos. Jie gali vienas kitą papildyti arba atvirkščiai – kurti ryškų kontrastą.

Veidrodžių karalystė

Dizaino požiūriu, veidrodis – bene pats įdomiausias interjero elementas, kuris yra praktiškai kiekviename bute. Veidrodžiai – puiki interjero stiliaus detalė. O ypač, jei jis įdomios formos, su raižytais ar prabangiai atrodančiais rėmais. Tokį galima kabinti svetainėje virš sofos. Prabangiai atrodantis veidrodis pagyvins minimalistinį interjerą.

 

 

 

lrytas.lt