Dekoratyvinės pertvaros – kas tai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Paskirtys dažniausiai būna dvi: padalinti erdvę į zonas ir papuošti erdvę. Optimaliausias variantas – kai pertvaroje suderinamos abidvi funkcijos. Šiuo atveju dekoratyvinė konstrukcija turi praktišką paskirtį.

Kur jos dažniausiai pritaikomos? Tarp prieškambario ir svetainės, svetainės ir virtuvės, virtuvės ir valgomojo, tinka zonuoti didelę svetainę, vaikų kambarį, vonią ar miegamąjį. Jos tinka konkrečiai zonai akcentuoti: televizoriaus, baro…

Pertvara – knygų lentyna. Gali skirti svetainę nuo miegamojo arba darbo kambario. Ji yra lengva, ažūrinė, neužgožia erdvės, bet kartu ir sustabdo žvilgsnį. Taip pat patogus funkcionalumas ir galimybė paimti knygas iš abiejų lentynos pusių.

Ši pertvara konkrečiai skiria miegamąjį į miegojimo ir poilsio zonas. Ji taip pat išspręsta su galimybe tapti lentyna. Viduryje įmontuota plokštė, ant kurios iš miegojimo pusės gali būti kabinamas televizorius, o poilsio pusėje paveikslas. Arba atvirkščiai.

Pusinė pertvara iš ėsdinto stiklo. Atskiria poilsio zoną.

Tokios pertvaros gali būti restorane, gali būti biure. Chaotiškas ažūras atskiria privačias zonas tuo pačiu nesudarkydamas bendros erdvės.

Virš komodos „užauginta“ lentyna tampa pertvara tarp valgomojo ir poilsio zonos.

Mobili pertvara, kurią galima susirinkti pagal pageidavimą.

Taip dideliame hole atitverta pokalbių vieta nuo bendro praėjimo. Originalu?

Širma. Tai pertvara, kuri tarnauja tada, kada jos prireikia.

Širma gali būti ir šviečianti. Taip gali būti sumanyta ir stacionari pertvara.

Originaliai padalinta erdvė. Tai galima atlikti ir pačiam, turint faneros ir pjūkliuką.

Šios pertvaros originalumas tame, kad ji iš pertvaros irsta sienos dekoru, iš sienos dekoro virsta stalu. Suderinus su apšvietimu, patalpa tampa originaliu kūriniu.

Originalios formos pertvara – lentyna.
 

Tokią pertvarą – lentyną galima pritaikyti bet kokiai patalpai.

Šioje erdvėje svarbiausia – ažūras ir apšvietimas.

Pertvaros lentynos išpildymas iš gipso kartono. Lentynose- nišose įtaisytas pašvietimas paverčia pertvarą skulptūriniu kambario akcentu, atskiriančiu darbo vietą nuo poilsio zonos.

Dušo kabina iš stiklo blokelių. Tai universali medžiaga, iš kurios pastatyta pertvara praleidžia šviesą, bet nepraleidžia šilumos ir drėgmės.

Miegamojo privatumas gali būti atskirtas ir taip…. Gražu.

 

 

www.BatuotasObuolys.lt