Deginta mediena – norintiems atrasti natūralumą iš naujo

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau ne paslaptis ir tai, kad natūralios žaliavos (akmuo, betonas, metalas, medis), statybose naudojamos daugybę metų, tad, galbūt šiek tiek jau spėjo ir pabosti. Tad, ką daryti tiems, kurie nori natūralumo, tačiau tuo pat metu pageidauja ir kažko naujo?

 

Gera žinia ta, kad sprendimas tikrai yra. Tereikia atkreipti dėmesį į degintą medį.

 

Deginta mediena (mediena, apdorota pagal Yakisugi arba dar vadinamą Shou sugi ban technologiją), yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie pageidauja natūralumo, tačiau tuo pat metu – nori kažko naujo.

 

Kitais žodžiais tariant, deginta mediena, kurios dailylentės bei lentos gali būti naudojamos fasadui, interjerui, terasai ar tvorai), padės jums atrasti natūralumą iš naujo. Kviečiame sužinoti, kodėl.

Kitoks vaizdas

Deginta mediena suteiks jums galimybę mėgautis kitokiu – išskirtiniu bei unikaliu vaizdu. Visi puikiai žinome, kaip atrodo natūrali mediena – sužavi savi spalvų lengvumu bei pasteliškumu; lakas suteikia patrauklaus blizgesio, o dažai – pageidaujamą spalvą.

 

Na, o deginta mediena jus sužavės ne tik priešingu vaizdu – subtiliai juoda spalva, bet ir
garantuos unikalumą (spalvos intensyvumas priklausys nuo technologijos).

Ilgaamžiškumas bei atsparumas aplinkos veiksniams, užtikrinant draugiškumą žmogaus sveikatai bei aplinkai

Ne paslaptis, kad įprasta mediena, jei nebus padengta jokiomis apsauginėmis medžiagomis, pavyzdžiui, laku ar dažais, negalės ilgai išlaikyti puikios pirminės būklės.

 

Nors dažymas ar lakavimas užtikrina atsparumą aplinkos veiksniams, šios medžiagos nėra draugiškos nei aplinkai, nei žmogaus sveikatai. Na, o deginta mediena – maloni išimtis: ji yra padengiama specialia alyva, draugiška tiek aplinkai, tiek žmogaus sveikatai. Taigi, puiki pirminė būklė yra išlaikoma labai ilgai, užtikrinant draugiškumą žmogaus sveikatai bei aplinkai.

Taigi, belieka tik pridurti, kad deginta mediena (galimi pasirinkimai – Accoya®, maumedis, eglė, pušis, kedras) yra geras pasirinkimas kiekvienam, kuris natūralias statybines žaliavas nori pamatyti naujomis spalvomis. Daugiau apie degintą medieną galite sužinoti Degmeda.eu.