Butas Vilniuje- esant norui, nieko nėra neįmanoma

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sostinės Mindaugo gatvėje esantis butas savyje apjungia senojo ir naujojo Vilniaus bruožus – vos tik užėjus į naujos statybos butą, kvapą užgniaužia aukštos, beveik keturių metrų, lubos.

 

Elementas, nužengęs iš industrinio interjero. Dar labiau erdvės pojūtį sustiprina buto išplanavimas – 83 kv. m bute yra tik du kambariai, taigi judėjimo neriboja sienos. Tiesa, norintys perplanuoti butą ir įsirengti antrą miegamąjį ar darbo kabinetą, galės tai padaryti – numatyta galimybė rekonstruoti butą, įsirengiant trečią kambarį.

 

 

Iš kitos pusės butas dvelkia nostalgija – sienos ir pertvaros dekoruotos natūraliomis senomis plytomis, perkeliant čia Senamiesčio dvasią. Visa tai apjungia ir prabangos efektą sukelia natūralaus ąžuolo parketu dengtos grindys, masyvūs mediniai ir odiniai baldai bei ištaigūs šviestuvai.

 

 

Daugiau informacijos apie butą, jo kainą ir nuotraukų, rasite paspaudę nuorodą.

 

Nors kai kurie buto elementai yra tarsi atgabenti laiko mašinos, tai nereiškia, kad būsto šeimininkai nepasinaudojo šiuolaikinio gyvenimo teikiamais patogumais.

 

 

Virtuvės baldai yra su „Blum“ mechanizmais, garsėjančiais funkcionalumu; integruota aukščiausios klasės buitinė technika; bute įrengtas LED apšvietimas; veikia vandens filtravimo sistema; stalviršis ir palangės yra iš akmens masės; šildomos grindys įrengtos trijose zonose: virtuvėje, vonioje ir prieškambaryje – tai tik keli modernūs sprendimai, randami šiame būste.

 

 

Atskiro aptarimo vertas vonios kambarys: erdvioje patalpoje stovi įspūdingo dydžio akmens masės vonia, kuri puikiai išlaiko vandens temperatūrą – panirus į ją niekas nesutrukdys atsipalaidavimo akimirkų. Pasirinktas ir kitoks apšvietimo sprendimas – LED lempos įmontuotos vonios apačioje, taigi šviesa krinta ne iš viršaus, o iš apačios.

 

 

Patogumas yra ne tik šio buto, bet ir aplinkos ypatumas: namo teritorija aptverta, suformuotas ir vidinis kiemas. Visa teritorija ir jos prieigos stebimos vaizdo kameromis. Šio namo gyventojams nereikės stovėti ir spūstyse, nes svarbiausios lankytinos vietos čia pat: šiek tiek daugiau nei 10 min. pėsčiomis ir jūs jau Senamiestyje – mėgaujatės jaukiomis kavinėmis, Bernardinų sodu, Sereikiškių parku, Trijų kryžių kalnu.