Butas Vilniaus senamiestyje: neapsieita net be aukso detalių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

„Beveik visi klientai prašo sukurti interjerą, kuriame atsispindėtų modernios klasikos elementai. Stengiuosi nepasiduoti šiai madai ir kiekvieną kartą atskleisti dar nematytą modernios klasikos pusę su modernizmo prieskoniais“, – pasakoja nuotraukose matomo interjero autorė.

Šio interjero užsakovai – dviejų asmenų šeima, norėjusi namų, kuriose būtų juntamas modernios klasikos prieskonis. Tai palėpės tipo, erdvus, 105 kv. metrų butas. Įdomu tai, kad namų savininkai buvo taip sužavėti I. Dorofėjūtės pasiūlytomis interjero vizualizacijomis, kad jose nieko nekeitė. Jie sutiko su visomis interjero dizainerės siūlytomis idėjomis.

„Užsakovai pageidavo erdvios knygų lentynos. Taip gimė juodos, metalinės lentynos, į kurias telpa daugybė knygų. Interjere dėmesį traukia tamsaus turkio spalvos siena, į ją įsikomponuoja tokios pat spalvos durys. Modernios klasikos elementai: eglutės raštu išklotos parketlentės, marmuro rašto elementai, suderinti su betonu. Namams subtilios prabangos suteikia aukso spalvos detalė, aksomo audiniai, baldai iš natūralaus medžio lukšto. Į interjerą įsikomponuoja modernizmo epochą atspindintys šviestuvai virš valgomojo stalo, jaukumo suteikia dekoratyvinės medinės sijos ir klasikinis sienų dekoras“, – pasakoja interjero autorė.

 

 

Daugelį matomų baldų gamino lietuviai. Kai kuriuos dizainerė rado internete ir parsiuntė iš užsienio arba pirko interjero salonuose. Vonios kambarys – nedidelis, tačiau vietos jame užtenka būtiniausiems dalykams. Vonios grindys iš lieto betono, modernūs maišytuvai – sendinto aukso spalvos, sienos išklijuotos marmuro rašto plytelėmis. Miegamajame baldai gaminti pagal individualų užsakymą. Akį traukia kabantys šviestuvai su aukso elementais. Darbo kambaryje – didelė, veidrodinė spinta, kurioje vietą rado šeimininkų drabužiai, sofa svečiams ir darbo stalas.

 

 

„Užsakovai ne kartą minėjo, kad savo naujuose namuose jaučiasi puikiai. Taip pat, jie sulaukė labai daug pagyrų iš užsukančių svečių. Daugeliui labai patinka interjere dominuojanti tamsaus turkio spalva. Kartais tikrai verta ryžtis nestandartiniams sprendimams – rezultatas būna neįtikėtinai geras“, – šypsosi I. Dorofėjūtė.