Butas Vilniaus Rotundo gatvėje- 4 kambarių apartamentai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt pasirodė skelbimas apie Vilniuje, A.Rotundo gatvėje, parduodamus keturių kambarių apartamentus, kurie yra išimtis iš taisyklės.

 

Agnė Navickienė, nekilnojamojo turto bendrovės „DNB būstas“ brokerė, pasakoja, kad A.Rotundo gatvėje, kuri yra tarp Naujamiesčio ir Senamiesčio, esantis keturių kambarių, net 169 kv. m butas turi visus įmanomus privalumus, kurių gali ieškoti šioje vietoje būsto besižvalgantys žmonės: yra naujas ir kokybiškas, prabangiai, bet tuo pačiu praktiškai įrengtas, išsidėstęs per vieną aukštą, jo išlaikymo išlaidos nėra didelės.

 

„Tokį butą dėl reikiamų ypatybių derinio galima vadinti išskirtiniu. Jis yra centre, tarp senosios ir naujosios miesto dalių, naujos statybos namo viršutiniame aukšte, tad pro buto terasinius langus atsiveria panoraminis vaizdas tiek į Senamiestį, tiek į Naujamiestį. Sakau, kad čia telpa visa Vilniaus šviesa – toks šviesus yra butas“, – pasakoja A.Navickienė.

 

Būsto šeimininkė, interjero namų „Decosense“ įkūrėja Eglė Dūdonė sako, kad būsto interjerą gludino apie metus, kol visos detalės organiškai stojo į savo vietas.

 

 

„Interjerą kūriau taip, kad jis tarnautų žmogui, o ne žmogus jam – paviršiai yra nereikalaujantys daug priežiūros, tačiau visos detalės apgalvotos ir specialiai ieškotos ar gamintos, todėl viskas taip ilgai užtruko. Po metų kūrybos ir pastangų pavyko pasiekti norimą rezultatą – patogų ir ilgaamžį interjerą“, – teigia E.Dūdonė.

 

 

Diplomuota interjero dizainerė medžiagas ir baldus siuntėsi ir iš užsienio, ir rinkosi iš savo interjero namų. Dirbdama laikėsi jautrumo detalėms taisyklės: sienos dekoruotos marmurinu, kurio buvo dėti septyni sluoksniai, kad būtų pasiektas perlo spalvos efektas; belgiškas rankų darbo stalas specialiai sukurtas iš senos autentiškos medienos; itališkos sieninės spintos, kuri taip pat specialiai buvo atgabenta iš Italijos, paviršius dengtas reljefine oda.

 

 

Buto šeimininkė sako, kad jos išpuoselėtas būstas yra universalus – tinka tiek porai, kuri daug dirba, tiek šeimai su vaikais. „Pakeitus kai kurias detales, būstas labai lengvai transformuojasi tiek į modernų, tiek į klasikinį butą. Pavyzdžiui, vaikų kambario sienos yra dažytos pilkai, tad įnešus darbo baldus, jį lengvai galima paversti darbo kabinetu“, – pavyzdį pateikia E.Dūdonė.

 

 

Nekilnojamojo turto brokerė A.Navickienė atkreipia dėmesį ir į praktinius aspektus, kurie laukia žmonių, susidomėjusių šiais apartamentais. „Dėl savo vietos – tarp Naujamiesčio ir Senamiesčio – butas yra lengvai pasiekiamas, nekyla ir automobilio statymo problemų, nes po namu yra garažas.

 

 

Aplink nėra Senamiesčiui būdingo triukšmo, bet tuo pačiu viskas ranka pasiekiama, pavyzdžiui, iki Vingio parko pasivaikščioti – vos dešimt minučių kelio. Jautiesi lyg nuosavame name, bet gyveni miesto centre“, – privalumus dėsto A.Navickienė.