Butas šalia Sapiegų rūmų parko skirtas vertinantiems prabangą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiame bute daug šviesos, erdvės ir ramybės.

 

Ypač jauki ir stilinga svetainė, sujungta su virtuve, pirmiausia sužavi vaizdu per langą. Vitrininis langas per visą sieną geriau nei televizorius – linguoja brandūs parko lapuočiai, kurie jau greitai vilksis rudeninį rūbą ir nusidažys raudonais – geltonais potėpiais, žiemą erdvę išbraižys baltai juoda grafika, o pavasarį atgims smaragdine žaluma.

 

Ramybę skleidžianti gamta čia pat – nors šalia centras, negirdėti jokio miesto triukšmo, Sapiegų rūmų parkas ir Neries krantinė vilioja pasivaikščioti. Pažiūrėkite daugiau nuotraukų pagal šią nuorodą.

 

Interjere panaudotas šilkas, marmuras, kristalai

 

Išskirtinės prabangos buto interjeras sukurtas žinomos dizainerės, panaudotos tik aukščiausios kokybės medžiagos – natūralaus šilko užuolaidos, rankų darbo baldai, garsios firmos pagaminta lova, kuri tokia ilgaamžė, kad gali tarnauti kelioms kartoms. Bute daug marmuro – juo išklotos virtuvės zonos grindys, vonios kambario grindys ir sienos iki lubų.

 

Namus puošia prabangūs šviestuvai su natūraliais kristalais, kurie atspindi ir išskaido šviesą į tūkstančius mirguliuojančių spindulių. Į antrą aukštą veda laiptai, kuriems puošnumo suteikia kaustyto metalo, rankų darbo turėklai – jų juoda ir bronzos spalva suskamba baltos, rausvų, kreminių atspalvių interjere. Juodos spalvos akcentai atkartoja ir keli baldai, marmurinė židinio apdaila.

 

Skirtas vertinantiems prabangą ir kokybę

 

Apartamentai patogiai išplanuoti – du miegamieji: vienas pirmame aukšte, kitas – antrame, jų langai orientuoti į vidinį kiemą. Bute yra du vonios kambariai, skalbimo patalpa, drabužinė. Visuose kambariuose integruota prabangi garso bei vaizdo technika „Bang&Olufsen“. Kaip tvirtina butą parduodanti savininkė – butas skirtas išskirtiniam segmentui, aukštas pajamas turinčiam klientui, kuriam svarbu prabanga, komfortas ir kokybė.

 

Tai namai žmogui, kuris atėjęs iš karto supras, kad nori čia gyventi. Butas spinduliuoja tokia aura, kad nesinori išeiti. Apartamentai parduodami su visais baldais ir interjero detalėmis, taip pat kartu su automobilio stovėjimo vieta.