Bohemiško interjero butas Niujorke
Peržvelgus kitas nuotraukas, atsiskleidžia žavi erdvių dekoro perspektyva. Kiekvienas interjeras savaip atveria akis, pasiūlo naujas idėjas, kitą požiūrį į gyvenimą.. ir beveik kiekvieną kartą atrodo – negi gali būti dar kažkas geresnio!
Kodėl bohemiškas interjeras? Koks yra pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai išgirstate žodį bohemiškas? Lietuvoje žodis “bohema” paskutinius keletą metų turbūt asocijuojasi su opera “Bohema”.
Daugeliui žmonių šis žodis asocijuojasi su menininkų bei artimų jų aplinkai žmonių gyvenimu ir gyvenimo būdu. Viename iš žodynų rašoma – bohemietis yra asmuo, linkęs į meną ar intelektualinę veiklą, gyvenantis ir besielgiantis ne pagal įprastas elgesio taisykles. Bohemiško gyvenimo impulsai skirtingais laikotarpiais buvo vadinami skirtingais vardais: bitnikai, hipiai (kaip vadinasi mūsų laikų bohema..?).
Pažiūrėjus į žodžio kilmę, ne į prasmę, kurią žodžiui suteikė alternatyvios kultūros nešėjai, tai žodžio prasmė yra vienaip ar kitaip susijusi su čigonų ir klajoklių gyvenimo būdu.
Tad bohemietiškas butas Niujorke. Buto dekorą dar galima pavadinti ir vintažiniu. Tik vintažinis pavadinimas yra labiau susijęs su dekoro detalėmis, bohemiškas – su gyvenimo būdu, bet abu žodžiai išreiškia panašią prasmę. Butas lyg ir kasdieniškas, bet kokios detalės! Buto dekoras įvairiaspalvis ir ryškiaspalvis, platus “pasidaryk pats” objektų ir etninių dekoracijų panaudojimas.
Ryškus ir spalvingas, puiki vieta meniškoms sieloms!
Priešais žydrą sieną stovi sofa, apsirengusi saulės vaikų rūbais.
Žydros spalvos siena su įrėmintomis nuotraukomis ant lentynų ir žydras pianinas!
Iš arčiau išryškėja geltoni paukščiukai.
Bibliotekos kambarys, dekoruotas raštuotais tapetais.
Apartamentuose yra keletas vaikų kambarių, kiekviename skirtingas dizainas!
Lengva žydra kolona su šakomis lyg angelo sparnais.
Kitą vaikų kambarį puošia pilkšvi tapetai ir neono žalia nišose, kuriose įrengtos lovos.
Namukas vaikų žaidimams.