Baltos spalvos virtuvė – universali ir praskaidrinanti nuotaiką

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Balta spalva labai universali – ja galima sukurti bet kokį stilių: šiuolaikišką, senovinį, modernų, kaimišką, romantišką, klasikinį…

 

Romantiška užmiesčio idilė

Nenuobodi natūralių medžiagų visuma: plytas imituojančios keraminės plytelės, dažytų ir žaismingai atsilaupiusių lentų grindys, romantiškų švelnių raštų tapetai…

 

Tokiame fone ypač gerai atsiskleidžia senų medinių baldų grožis. Lengvumo pojūtį išlaikyti padeda blizgaus metalo ir skaidraus stiklo detalės. Ši virtuvė tiems, kurie svajoja apie gyvenimą užmiestyje, gamtos prieglobstyje.

Ir lofto gyvenimas gali būti baltas

Milžiniška erdvė su paveldėta fabrikų dvasia – dideli langai, netinkuotos plytų sienos – gali tapti puikiu fonu praėjusio amžiaus vidurio interjero dizaino detalėms. Šaldytuvas, kavos aparatas, taburetė, metalinė kėdė, šviestuvas – visi jie pasakoja šių namų šeimininko istoriją. Koks jis?

 

 

Mėgstantis vienatvę, dinamiškas, kūrybingas? Gal. Ir kaip netikėtai čia dera mediniai vasarnamio stiliaus baldai – susilieję su baltu fonu, jie sušildo pramoninę erdvę, kviečia patogiai įsitaisyti, tačiau visiškai neišsišoka.

 

Šviesus valgomasis

Matyti, kad šio valgomojo šeimininkė gerai žino, kas jai patinka, o kas ne. Tai erdvė žmogaus, kuris nemėgsta apsirikti, rizikuoti, todėl renkasi, ką laikas jau patikrino, kas tradiciška: bufetukas, pietų stalas, kėdės – viskas vieno stiliaus, viskas viename komplekte. Ir interjero detalės, puošmenos byloja apie dvasinę ramybę, brandą. Tik nemanykite, kad tai, kas tradiciška, būtinai nuobodu! Tereikia vieno kito akcento, tarkime, krėslus apvilkti spalvingu audiniu.

 

Išdavikės interjero detalės

Puikus interjeras be dėmesį blaškančių detalių. Baldai asketiški, tvirti. Gražios baltos erdvės fone išryškėja jų tekstūra – aišku, kad tai ąžuolas: stiprus, didingas, galingas. Ar toks ir šios virtuvės šeimininkas? Visi baldai vieno tono – tas, kuris rinkosi, nesismulkina su pustoniais. Vis dėlto romantiškos dryžuotos pagalvėlės ant kėdžių ir gėlės vazoje ant stalo išduoda, kad čia gyvena ne toks ir griežtas žmogus.

 

Modernus interjeras

Medinis stalas baltoje virtuvėje atrodo šiuolaikiškas, paprastas. Toks, prie kurio gali ir dirbti, ir valgyti, ir iki paryčių plepėti. Tai jauno, galbūt daug dirbančio kompiuteriu žmogaus erdvė. Namuose bemaž tik trys spalvos – balta, šviesaus medžio ir vyšnių. Jos ir interjero detalės išduoda čia karaliaujant moterį – jaučiančią stilių, gebančią laviruoti tarp inovatyvių ir laiko išbandytų sprendimų, nebijančią romantikos.