Baltos ir juodos spalvos derinys vonios kambaryje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Na bet jei juoda ir balta spalvomis dekoruotą kambarį papuošti atitinkamais dekoratyviniais elementais, jis gali pagyvėti, pralinksmėti ir tapti visai draugišku kambarėliu namuose. Pažiūrėkime, kaip subtiliai tai atlikta vonios interjere, pavaizduotame nuotraukose.

Vonios kambario dizainas minimalus ir griežtokas: aiškios linijos, statūs kampai ir jokių nereikalingų detalių. Kiek tai pastudijavus, jaučiasi lyg ir tarpinis variantas tarp minimalistinio ir vintažinio stilių. Galima pavadinti minimalistiniu interjeru su vintažiniais dekoro elementais.

Kambarys gana šviesus. Pro didelį langą krinta šviesa, kurią atspindi baltos sienos. Į juodą – baltą spalvinę schemą kur ne kur savo natūraliomis spalvomis integruojasi gamtos elementai: upės ar jūros vandens nugludinti akmenukai, mediniai lentgaliai ir žaliuojantys augalai. Tai paįvairina vonios kambario erdves ir suteikia gamtos prisilietimo pojūtį. Taip pat tai praplečia vonios spalvinės schemos ribas.

Balta orchidėja ant vonios krašto suteikia šviežumo vonios interjerui, balansuodama su medinių lentgalių aptriušusiu grožiu. Žvakės indeliuose įneša jaukumo ir tęsia atsipalaidavimo temą vonios kambaryje.

 

 

Skintos gėlytės puošia akmenukus, gulinčius didelėje lėkštėje.

 

 

 

Pastebėkite spintelę su užrašais ant stalčių.. Iš pradžių lyg ir sukelia šypseną: anything, something, nothing – bet kas, kai kas, niekas.. bet iškyla ir kai kurių gilesnių minčių: kiek man reikia, ko man reikia, ar tikrai reikia?..

 

Dušo zona atskiria tualetą, suteikdama daugiau privatumo.

 

 

Didelis veidrodis dušo patalpoje praplečia erdvę.

 

 

Lentynėlėse nišoje patogu laikyti grožio ir higienos priemones.

 

 

Kriauklė įmontuota ant baltos blizgančios spintelės, stovinčios kitoje kambario pusėje. Ant spintelės padėta pakabėlė papuošalams, keli stiklainiai įvairioms smulkmenoms susidėti. Kelios pakabos, pritvirtintos ant sienos, rankšluosčiams ar drabužiams pasikabinti.

 

 

Graži detalė – akmenukai kriauklėje, ant kurių iš maišytuvo bėga vanduo.

 

 

Štai ir visa kelionė nuo griežtai juodos, taikios baltos iki  žavingai šmaikščių: Bet kas, Kai kas, Niekai..