Baltos durys ir namuose vyraujanti klasika

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jame apsigyvena kiekvienas jausmas, prisiminimas, ateities vizijos, kurios pasiliks arba iškeliaus, pasikeitus norams. Taip nutinka kiekvienuose namuose, kaip ir klasika užpildytame privačiame name, kurio interjeru rūpinosi dizainerė Katerina Dilinikaitienė, o mes su džiaugsmu padėjome parenkant baltas vidaus duris.

Pasak interjero dizainerės Katrinos, namo interjero stilius buvo pavadintas “Moderni klasika”, nes tikroji klasika jauniems šeimininkams atrodė labai sunki, o grynai modernus stilius – per daug lakoniškas ir šaltas, tad svarbiausia užduotimi tapo išsaugoti pusiausvyrą tarp naujų tendencijų ir tradicinių sprendimų.

 

Erdvioje ir šviesioje svetainėje harmoningai susitiko klasikinių formų baldai, moderni ir labai komfortiška sofa bei originalūs šiuolaikiški šviestuvai, o svarbiausia – atsirado lengva, skaidri ir visiškai nepakartojama namų atmosfera, o erdvę puikiai papildė baltos vidaus durys.

 

Norime priminti, jog renkantis duris, reikia atkreipti dėmesį į tai, jog kiekvienos vidaus durys turi savo pliusus ir minusus. Įvertinkite, kokiais prioritetais vadovaujantis renkantis duris: kaina, spalva, kokybė, sandara, kt. Jeigu žinote, jog patalpoje bus didesnis žmonių srautas ar esant tikimybei pažeisti duris, reikėtų rinktis metalines, aliumines ar plastikines duris, – jos kur kas patvaresnės braižymui.

 

Pabaigai, norime atkreipti dėmesį, kad kambario durys naudojamos patalpose, kur nėra didelių temperatūrų skirtumų. Medžio masyvo ir plastikinės vidaus durys yra ilgaamžiškiausios, tačiau atnaujinant būstą, keičiantis patalpos dizainui – atnaujinamos ir duris. Prieš renkantis duris, visuomet pasitarkite su jas parduodančiais specialistas, kad Jūsų namų interjeras atitiktų Jūsų svajones ir viziją.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-durys