Atnaujintas interjeras – be remonto

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pirma – padažyti

Jei sienos vietomis tik apsitrynė, nereikia jų iš naujo dažyti.

Dažus galima panaudoti kur kas plačiau ir įdomiau. Pavyzdžiui, norint „likviduoti“ ant sienų esančias dėmes, ant jų galima uždėti kitos spalvos trafaretinius paveikslėlius (trafaretą galima greitai pasigaminti patiems iš storesnio popieriaus). Arba išdažyti durų stiklus (taip pat ir pačias duris). Galima kokia nors neįprasta spalva nudažyti langų rėmus, o po to pritaikyti tą patį spalvinį toną užuolaidomis.

Galiausiai jūs patys galite ištapyti virtuvės sienoje natiurmortą iš vaisių ir daržovių.

Nepakartojamų efektų sulaukiama perdažius baldus, ypač jei baldai nusibodę, bet juos išmesti dar gaila. Prieš dažant baldus, reikia jų paviršius nuriebalinti, nugruntuoti įbrėžimus, o po to dažyti įprastai, tepant keletą sluoksnių.

 

Antra – klijuoti

Sugadintus tapetus galima atnaujinti užklijuojant ant jų pagal spalvą tinkančių tapetų fragmentus ar lipdinius, aplikacijas iš spalvoto popieriaus.

Lipniomis plėvelėmis galima apklijuoti baldus. Ypač gerai yra periodiškai atnaujinti virtuvės baldų paviršius, ant kurių dažai nelabai gražiai atrodo.

 

Trečia – pridengti

Pats paprasčiausias būdas pakeisti sienas – tai ką nors ant jų pakabinti. Pavyzdžiui, paveikslų ar įrėmintų fotografijų.
Tam, kad kiekvieną kartą sienoje nereikėtų gręžti skylių, parenkant jų aukščius pagal kabinamus paveikslus, labai patogu padaryti nuo lubų kabančias virvutes, kaip kad daroma parodose (tam pakanka tiesiog palubėje prikalti lentelę), ir kaip įmanoma dažniau keisti namuose esančią „ekspoziciją“.

 

Ketvirta – pakeisti

Verta kas sezoną bute pakeisti audinius – užuolaidas, pagalvėlių užvalkalus, kilimėlius, užtiesalus, ir t. t.
Kartais verta pakeisti ir baldų apmušalus – šiuo metu tai galima padaryti savarankiškai, naudojantis baldams skirtais segikliais. Gerai būtų pasisiūti baldų užvalkalus, skirtus ne tik sofoms, minkšties kampams ir foteliams, bet ir kėdėms.

 

 

Penkta – detalės

Verta pakeisti kambaryje tik detales, kad patalpa atrodytų visai kitaip. Pavyzdžiui, kuriam laikui į dėžes sudėti žmonos ąsotėlių kolekciją, o atvirose lentynose išdėlioti vyro kolekcionuojamas stiklines katinėlių figūrėles.
Kartais pakanka tik pakeisti gėlių vazonėlius ar vazas perstatyti į kitą vietą.

 

Šešta – išmesti

Norint pakeisti buto interjerą, kartais užtenka tik išnešti iš buto nereikalingus daiktus.