Apartamentai Vilniaus senamiestyje: nepaprasti sprendimai užgniaužia kvapą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Vilnius senamiestyje, Tilto gatvėje esančiame pastate yra 8 kambarių apartamentai, kurių bendras plotas siekia 324 kv. m.

 

Pirmame ir antrame aukštuose naujai įrengtos gyvenamosios patalpos, trečiame – biuro patalpos, o pakilę į ketvirtąjį pateksite į vakarėlio sūkurį – čia sukurta poilsinė zona su dviejų lygių lauko terasomis, iš kurių atsiveria panoraminis Vilniaus vaizdas, ir sūkurine vonia lauke.

 

Kad linksmybių netrūktų, užtikrins „Bang&Olufsen“ garso ir vaizdo technika, kuri veikia ne tik čia, bet ir kitose būsto patalpose, apšvietimo sistema. Pasirūpinta ir privatumu – ant langų įrengtos žaliuzės.

 

 

Pirmajame aukšte yra miegamasis, iš kurio galima patekti į lauko terasą – čia esantis takelis pašildomas, tad nereikės valyti sniego. Miegamajame pasirinktas įdomus apšvietimo sprendimas, kuomet dalyje miegamojo lubų yra niša su permatomu grūdintu stiklu – ji atsiveria nuspaudus distancinio pulto mygtuką.

 

 

Tuomet pro antro aukšto vitrininius langus į miegamąjį patenka dienos šviesa. Taip pat iš miegamojo galima matyti dalį valgomojo erdvės, esančios antrajame aukšte. Didelis dėmesys skirtas gyvenamųjų zonų įrengimui – jį drąsiai galima vadinti prabangiu. Grindys dengtos „Merbau“ parketu, langai iš grūdinto stiklo, o vonios kambariuose apdailai panaudotas marmuras.

 

 

Butas apstatytas vardiniais baldais – vokiškais „Rolf-Benz“ ir prancūziškais „Roche Bobois“. Būsto šeimininkai daug dėmesio skyrė ir komfortui apartamentuose: įdiegta protingo namo sistema, kuri kontroliuoja ir valdo apšvietimą, užtamsinimą, šildymą, vėdinimą ir apsaugos sistemą; užuolaidos ir žaliuzės valdomos ir distanciniu pultu.

 

 

Apartamentų kainą, daugiau nuotraukų ir informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.