Apartamentai prabangiausiame Vilniaus rajone: gyvenimas uždaroje gyvenvietėje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Valakampiai yra pagarsėję kaip prabangiausias sostinės rajonas, todėl skelbimai apie čia parduodamą būstą sulaukia nemažai dėmesio – ne tik pirkėjų, bet ir norinčiųjų paganyti akis.

 

Ne veltui. Šis naujos statybos, beveik 200 kv. m kotedžas, kuris prilygsta nemažam namui, yra pastatytas uždaroje gyvenvietėje, netoli Nemenčinės plento.

 

Gyvenvietę nuo triukšmo ir prašalaičių saugo pušynas ir tvora, tad negalėjai ir įtarti, kad Vilniuje yra privatus prancūziško stiliaus miniparkas, kurį kas rytą mato šio komplekso gyventojai: su rožynais, rododendrais, pasivaikščiojimo takeliais.

 

 

Parko viduryje – marmurinis fontanas. Tokioje aplinkoje ir būstas atitinkamai įrengtas. Keturių kambarių, per du aukštus išsidėsčiusių apartamentų šeimininkai, išlaikydami vienovę su aplinka, pasirinko prabangų rokoko stilių: antikvariniai baldai atgabenti iš Italijos, namai išpuošti prašmatniomis užuolaidomis, kilimais, kailiais, šviestuvais ir sietynais, sienos tapetuotos kokybiškais ornamentuotais tapetais.

 

 

Nepagailėta ir vidaus apdailai – prioritetas teiktas medžiui, todėl langų rėmai iš ąžuolo, o namų grindys – uosio parketo. Kadangi apdaila tamsesnių spalvų, išlaikant žaismą, minkšti baldai pasirinkti šviesesnių atspalvių.

 

 

Daugiau nuotraukų, informacijos ir apartamentų kainą rasite paspaudę nuorodą.

 

Pirmame namo aukšte esančiose svetainėje įrengtas tamsaus marmuro židinys, kuris suteikia patalpai jaukumo. Iš svetainės galima patekti į erdvią 17 kv. m terasą arba užkilti stilizuotais laiptais į antrą aukštą.

 

 

Čia yra miegamasis, erdvi drabužinė, vonios patalpa ir svečių kambarys. Įdomi detalė – miegamasis, laikantis aristokratiškų tradicijų, padalintas į dvi erdves. Vienoje – miegamojo zona, o kitoje – moterų svajonė – grožio kambarys, kur galima netrukdomai skirti laiko sau. Tai ne visos malonios smulkmenos, kurias slepia šis būstas.

 

 

Nusileidę į rūsį rasime pirčių kompleksą – šalia saunos įrengta masažinė vonia, tad SPA malonumais galima naudotis tiesiog namuose. Projektuotojai lyg numatė, kad patekus čia, nebesinori kur nors eiti – po namu yra privatus požeminis garažas, iš kurio ir patenkama į apartamentus.