5 didžiausi skandinaviško stiliaus privalumai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Švara ir modernumas

Skandinaviškas stilius yra žinomas dėl savo švaraus paprastumo ir modernumo. Tai yra vienas didžiausių privalumų, nes jis yra tiek pat stilingas, kiek ir praktiškas. Paprastas, modernus įvaizdis, kurį lengva išsaugoti ir palaikyti švarų. Taip pat šis įvaizdis sukuria tvarkingą aplinką, padedančią atsipalaiduoti.

 

Erdvumas

Vienas svariausių skandinaviškų baldų privalumų yra jų gražios, tvarkingos linijos. Naudodami tokio tipo baldus savo namuose, galite net ir mažiausią svetainę paversti erdvesne. Keletas gerai parinktų baldų gali būti viskas ko reikia, norint sukurti komfortišką, tačiau per daug neapkrautą kambarį. Sujunkite tai su neutralių spalvų schema, dėl kurios skandinaviškas stilius yra bene labiausiai žinomas, ir galite paversti savo namus erdvesniais.

 

 

Taupumas

Skandinaviškas stilius yra paremtas praktiškais principais, tad jis gali tapti taupiu sprendimu. Šio stiliaus kūrėjai norėjo, jog kokybiški baldai būti prieinami visiems žmonėms, ne tik turtingiems ir garsiems. Dėl šios priežasties atsirado plati įvairovė produktų, kuriuos galite išsirinkti skirtingomis kainomis. Taip susikurti skandinavišką stilių tampa lengva kiekvienam, nes įmanoma modernų įvaizdį sukurti už prieinamą kainą.

 

Organizuotumas

Dar vienas svarus Skandinaviško stiliaus privalumas yra tai, kad daiktų tvarkymas ir laikymas yra apgalvoti. Šiais, moderniais laikais, yra labai svarbu, kad sukurtume pakankamai vietos saugoti šeimos daiktams. Jei turime per daug daiktų, aplinka gali tapti perkrauta, klaustrofobiška ir netvarkinga, jei visi daiktai yra padedami į visiems matomas vietas. Daug geriau yra išsirinkti ir matomoje vietoje padėti keletą daiktų, nei išdėstyti juos visus. Platus skandinaviškų baldų pasirinkimas sukurtas apgalvojus tai, jog galėtumėte mažiau reikalingus daiktus saugiai sudėti į visiems nematomas vietas.

 

Neutralumas

Galiausiai, labai svarbus skandinaviško stiliaus privalumas yra neutrali spalvų paletė. Naudojant neutralią spalvų paletę yra lengva dekoruoti namus, ji gali būti tinkama bet kuriam Jūsų kambariui. Apgalvojus tai, kad dauguma baldų turi medinį atspalvį, reiškia, kad jie gali būti perkeliami iš vieno kambario į kitą, priklausomai nuo Jūsų poreikio. Toks pat universalumas yra taikomas skandinaviško stiliaus namų dekorui ir aksesuarams. Dauguma derančių detalių yra nepritaikytos konkrečiam kambariui, tad yra lengva sukurti ramų ir eklektinį stilių derinant detales taip, kaip norite Jūs.

 

 

 

———-

MATILDA interjero namai – Kuriame interjerus, projektuojame ir gaminame baldus. Konsultuojame visais interjero dizaino klausimais: nuo techninių brėžinių, funkcinio išplanavimo planų iki smulkiausių interjero detalių. Susisiekite su mumis tel. 8 63622800 arba www.matilda.lt