48 kv.m buto interjeras paprastai ir elegantiškai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pakilnoju stalą: stiklinis ar pastikinis? Melsvos spalvos sofa, gana patogi sėdėti, šviesios pagalvėlės. Pilka kušetė, galima prigulti. Šviesus fotelis. Kas matosi pro langus lauke?

 

Pažvelkime į kitą kambario dalį. Valgomasis. Spinta, lyg seifas. Metalinis pakabinamo šviestuvo gaubtas. Rudos spalvos interjero detalės: šviestuvas miegamąjame, lagaminas ant spintos, medinė lentyna – stalas.

 

 

Langai įdomiame aukštyje tiek vienoje sienoje, tiek kitoje. Panašu, lofto stiliaus buto interjeras. Įjunkime televizorių.

 

 

Kažkieno tai nuotrauka virtuvės valgomojo erdvėje. Gal tai šeimos narys? O gal kokia žvaigždė ar reklama? Gal Jūs žinote?

 

 

Šaltai pilkas garų surinktuvo, šaldytuvo, skalbimo mašinos, viryklės sienelių metalas, net paveikslų rėmeliuose.. baltai pilkos gėlės juodame fone paveiksluose.

 

 

Miegamasis – mėlyna spalva lovos užtiesale, pagalvėse, braižyta rausvai ruda spintelė, žali gėlių stiebeliai, šviestuvų pilkas metalas.

 

 

Darbo kambarys. Šiame bute suplanuotos lyg ir visos gyvenamos erdvės funkcinės zonos.

 

 

Lyg ir vonios kambarys už durų.

 

 

Juodai baltos nuotraukos vonios interjere.

 

 

Sudėliokime visas buto interjero ir išplanavimo daleles į bendrą visumą. Tai bendra erdvė. Virtuvė, valgomasis, svetainė, darbo kambarys, miegamasis – visa tai vienoje bendroje buto erdvėje. Tik viena lengva, permatoma pertvara, padedanti sukurti bute visas pagrindines funkcines zonas. Šeimininkams nesant namuose, apžiūrėjome buto interjerą. Ar tai gerai? Šiek tiek jaučiuosi nejaukiai. Kaip Jūs? Pojūtis, lyg atsidarys durys, ir išgirsiu klausimą: “-ką čia veiki?”.

 

Nuotraukos internete, tai kaip atidarytos kambario, buto ar namo durys, kviečiančios užeiti. Panašu, kad durys buvo paliktos pravertos..

 

Taip, kad pavadinkime mūsų paivaikščiojimą po butą tik nekaltu nuotykiu. Veiksmu, neturinčiu jokių piktų kėslų, tik susipažinti su elegantiškai ramiu, metališkai vėsiu ir minkštai jaukiu nedidelio buto interjeru. 48m2 bendro ploto butą galbūt galima pavadinti nedideliu butu, nors Lietuvos sąlygomis gal tai gana vidutinio dydžio butas.