30 idėjų vonios interjerui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kaip tai pavyksta praktikoje, galite pamatyti kolekcijoje nuotraukų su įvairiausiais  vonios kambario interjerais. Pabandykite pažvelgti į šiuos interjerus pro relaksacijos, atsipalaidavimo prizmę. Ką Jūs beatrastumėte šiose nuotraukose, ar tai būtų Jums patinkanti vonios forma, ar įkvėpiantys dekoratyviniai elementai, ar vaizdai, kuriais galime žavėtis pro langus, – pajauskite, ar tai padeda atsipalaiduoti? Ar tai suteikia poilsį kūnui? Ramybę Jums?

 

Kai kurie interjerai papuošti augalais, kas suteikia gamtos artumo įspūdį. Taip pat rasite vonios kambario interjerų su Jums patrauklia spalvine gama. Medžio apdaila taip pat vaidina svarbų vaidmenį kai kuriuose interjeruose.

 

 

Langai vonios kambariui suteikia erdvės atvirumo pojūtį. Daugelis vonios kambario interjerų, žemiau esančiose nuotraukose, yra šiuolaikiški, bet Jūs pastebėsite keletą interjerų, išsiskiriančių klasikiniais elementais, bet puikiai prisitaikančių ir praturtinančių šiuolaikinio interjero dizaino koncepcijas.

 

Pažiūrėkite ir parašykite , ką Jūs galvojate apie šių vonių interjerus?

 

Skirkite tam laiko, nes kiekvienas interjeras turi daug ką papasakoti ir pasakyti. Tai kaip mažos ar didelės knygos..

 

 

Mozaika atsikartojanti sienose; medinės lentos, laikančios kriauklę ir apvalų indą kitoje kambario pusėje, kurie savo apvaliomis formomis perduoda estafetę voniai ir lango rėmui, kuris kartu su savo vaizdais už lango, krisdamas į veidrodžio gelmę, sugrįžta į kambario erdvę.

 

 

 

 

 

Vonios kambarys atskirtas gyva židinio ugnelės sienute.