2014 m. madingiausios spalvos- žalia ir violetinė

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Taip pat dizainerių teigimu, ši spalva derės ne tik su žemės spalvomis – ruda, gelsvai ruda, bet ir su rožine. Siekiant atitikti kitų metų tendencijas ir namuose susikurti naują su gaiviais atspalviais dvelkiantį interjerą, geriau reikėtų rinktis melsvai žalius atspalvius. 

 

Viskas turi derėti

Žinovai teigia, kad 2014 metais namų interjere didžiausias dėmesys turi būti skiriamas gamtos motyvams, kadangi gamtoje kiekvienas daiktas turi unikalią spalvų paletę. Jei mėgstate senove dvelkiančius baldus – jie šiemet bus labai populiarūs, tad galbūt jau laikas juos įsigyti. Renkantis sendintus baldus prie jų dizaineriai rekomenduoja derinti ne tik spalvinę gamą, bet ir namų interjero tematiką, dekorą ir kitas detales.

 

Spalvingi etniniai audiniai ir pirminės spalvos sienų apmušalai bus labai madingi šiais metais. Kaip teigia interjero dizaineriai, ypač populiarūs bus Ispanijos, Meksikos ir Afrikos etniniai raštai, kurie pagyvins kiekvienų namų interjerą. Rekomenduojama namuose kurti ir šiuolaikišką miesto vaizdą. Jį padės sumodeliuoti modernus dekoras.

 

 

Medžio, metalo ir akmens darbai vis dar populiarūs, tačiau jie taps labiau suapvalinti ir ne tokių griežtų formų, vyraus žemės atspalviai. Interjere įdomios smulkmenos visada sukuria nuotaiką. Sluoksniuotos tekstilės servetėlės, unikalių spalvų ir paauksuoti rėmai gali tapti neatsiejama jūsų interjero detale. Tikslas – sukurti subtilią aplinką. Interjerą labai pagyvina ir egzotiškos augalijos ir gyvūnijos motyvai, užfiksuoti paveiksluose ar fototapetuose.

 

Namai privalo atrodyti subtiliai

Svarbiausia, kad jūsų kuriamas namų vaizdas išliktų subtilus. Reikia gebėti taikliai atskirti spalvas, tačiau išlaikant jų perėjimą. Spalvų perėjimai, sukuriantys švelnias kombinacijas tarp tonuotų baltų ir neutralių vidutinio ryškumo spalvų. Ši spalvų paletė sukuria ramybės ir tylos įspūdį, kuris atspindi tekstūrinių ir natūralių medžiagų naudojimo tendenciją.

 

Ryškūs atspalviai – draugiški, suteikiantys patikimumo, rodos, seniai pažįstami, bet kartu ir visai nematyti. Šios paletės spalvos yra įkvėptos jaukių kryžminių raštų, ryškių šviesių ir vyšninių audinių atspalvių. Subtilumui rekomenduojama brandžias spalvas papildyti neutraliais atspalviais, tačiau būtina išryškinti melsvai žalią, raudoną ir ochros spalvas, kurios puikiai dera su natūraliomis medžiagomis – tamsiu medžiu, marmuru, kamščiu ir betonu.