19 švediškai papuoštų svetainės interjerų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Baltos spalvos sienos, lubos tampa puikiomis „drobėmis“ interjerams tapyti interjero detalėmis ir aksesuarais. Taigi, pirmoji paslaptis atskleista. Svetainės kambariai – balti, kuriuose interjerai yra piešiami paveikslais, paveikslų rėmeliais, staliukais, įvairiausiomis kėdėmis, šviestuvais, sofų užtiesalais.

 

Kitas momentas, kuo išsiskiria svetainių interjerai, tai – svetainių kambariai yra „apgyvendinti“. Pažvelgus į bet kurią iš svetainės interjerų nuotraukų, jaučiasi, kad žmogus ar žmonės, gyvenantys šiuose kambariuose, ką tik išėjo, ar greitai grįš. Interjero fotografas puikiai perteikė interjero gyvybiškumo nuotaiką, interjero buvimo dabartiniame laike nuotaiką. Tai reikštų interjero detalių buvimą „čia ir dabar“. Lyg ir galima užeiti ir tą pačią akimirką apsistoti šiuose kambariuose. Interjero detalės išpildytos erdvėje ir laike. Nebereikia galvoti, kur pirkti paveikslą, kiek laiko prireiks nusipirkti tinkamai sofai ar kėdėms.

 

Dar vienas momentas – svetainių interjerai užpildyti gana skirtingomis detalėmis: kėdės – skirtingų stilių, paveikslai, kitos interjero detalės – įvairiaspalvės. Daugelyje svetainės interjerų, vienose ar kitose detalėse yra panaudota visa ar beveik visa spalvų paletė: nuo raudonos, oranžinės, geltonos iki žalios, mėlynos ir violetinės. Plati spalvų paletė; skirtingų stilių ar laikmečių baldai, detalės, panaudotos interjerui papuošti, sukuria pilnatvės pojūtį.

 

Taigi, trys pagrindiniai šių svetainės interjerų bruožai ar ypatumai, – baltas fonas, gyva nuotaika, įvairios detalės, kuriuos galime pritaikyti, kurdami savo svetainės interjerą ar į kuriuos atsižvelgdami, galite gana nesunkiai papuošti kitus kambarius savo namuose.

 

 

 

 

 

 

 

 

Net ir kilimas, panašus į tarybinių laikų kilimus, suskamba kita melodija.

 

 

Gelsvos sienos interjere, bet baltuoja kilimas.