154 kv. metrų name Nemėžyje įsikūrė jauna keturių asmenų šeimyna

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Iš užsakovų kūrėjos išgirdo kone vienintelį pageidavimą, jie norėjo paprastų, taip vadinamo skandinaviško stiliaus namų.

Todėl 154 kv. metrų būstui buvo parinktos šviesios jaukios spalvos – balta, lino pilkšva ir gelsva ir daug medžio.

„Santūriai sužaidėme juodos spalvos akcentais, o jaukumo namams suteikė šiltos garstyčių ir šviesiai žalsvos spalvų elementai“, – sakė Raminta.

 

Virtuvės užsakovai interjere nenorėjo išskirti, todėl architektės parinko jai taip neiššaukiančias ramias spalvas. Tiesa, svetainės ir tambūro sienų fragmentams buvo parinkta netradicinė apdaila – balinto uosio dailylentės, jos praktiškos ir puikiai papildo erdves.

 

„Baltos ir pilkos spalvų derinys – šiaurietiškai gaivus, o ir primena senąsias baltų sodybas, gal todėl toks artimas lietuviškai sielai“, – svarstė Raminta.

 

Į antrame aukšte esančias privačius šeimininkų kambarius veda šviesaus medžio laiptai, kurių turėklai – lyg siuvinėjimas kryželiu – balti sukryžiuoti virbai, suteikia šiai erdvei lengvumo įspūdį.

 

Miegamasis – vėsus ir raminantis. Pušyno dvelksmu alsuojančiose sienose esančią žalumą pabrėžia samanų spalvos užuolaidos su jose besisupančiomis gelsvomis lelijomis.

 

Tiek miegamajame, tiek ir vaikų kambariuose dominuoja linas, nuosaikūs spalvų deriniai.

 

Ryškiausias name – jauniausio šeimos nario kambarys. Metalo blizgesio baldinė plokštė derinama su ryškiai raudona. Plonytė raudona linija juosia viską kambarį ir tarsi tampa linksmųjų baldų tąsa.

 

Pirmame aukšte likusiame darbo kambaryje – irgi yra kontrastų. Didelė juodai balta knygų lentyna nugara atsirėmė į grafito spalvos sieną. Kuri tapo tinkamu fonu baldui ir dar susijungė su ergonomišku darbo stalu.

 

Priešingoje darbo kambario pusėje svečių visada laukia ryškiai žalia sofa, virš jos – vienintelis itin techniką mylinčiam šeimininkui įtikęs meno kūrinys – asambliažas (modernizmo dailės rūšis: erdvinis kūrinys iš daiktų, pritvirtintų ant įrėmintos plokštumos ar sudėtų į dėžutes).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bustas.lrytas.lt