Sofa namų jaukumui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiandien įsivaizduoti namus be sofos mūsų kultūros žmogui būtų gana sunku. Didžiojoje Britanijoje atliktų socialinių tyrimų duomenimis, vidutiniškai ant sofos praleidžiame net 43 valandas per savaitę, o tai net 13 savaičių per metus. Psichologai pažymi, kad išorinio pasaulio nestabilumas, galvotrūkščiais lekiančio gyvenimo tempas skatina susikurti tokius namus, kuriuose jaustumės kuo patogiau ir akimirksniu galėtume patenkinti kylančius poreikius.

 

Sofa – vienas svarbiausių elementų tos erdvės, kurioje ne tik ilsimės, bet ir bendraujame, diskutuojame, atsipalaiduojame, kuriuo dalijamės su kitais būsto gyventojais.

Todėl renkantis sofą ypač svarbu atsižvelgti ne tik į naujo baldo proporcijas, kambario matmenis, bet ir į svarbiausias svetainės funkcijas. Daug laiko skiriantys televizoriaus žiūrėjimui, skaitymui ar studijavimui rinksis naujausių technologijų turintį baldą. Tokia sofa bus ne šiaip patogi, ji turės daugybę modernių patogumų: įmontuotas garso kolonėles, specialų skyrelį kompiuteriui, atmintukui, MP3 grotuvui prijungti ar mobiliajam telefonui įkrauti.

Mėgstantys bendrauti ieškos didesnės, gausų draugų būrį galinčios sutalpinti sofos, o prireikus nesunkiai persikūnijančios į lovą. Norintys maloniai leisti laiką naminių gyvūnėlių draugijoje rinksis sofą, padedančią suvienyti visus būsto gyventojus. Daugiausia dėmesio tokiu atveju bus skiriama sofą dengiančio audinio patvarumui ir nesudėtingai priežiūrai.

Natūralu, kad šiandienės sofos turi ir atitikti svarbiausias šiuolaikines baldų madų tendencijas, ir būti lengvos, paprastų, lakoniškų formų, funkcionalios bei mobilios.

Žodis „mobilis“, išverstas iš lotynų kalbos, reiškia „judamas, judrus“. Dizainerių siūlomos idėjos mobilioms sofoms gali pasirodyti keistos, netikėtos, intriguojančios, tačiau neabejotinai žadinančios fantaziją. Tokios sofos gali keisti savo formą priklausomai nuo supančios erdvės ir situacijos. Kadangi juda beveik visos baldo plokštumos, ši transformuojamųjų baldų savybė leidžia sofoms atlikti labai skirtingas funkcijas, o drauge suteikia žaidimų ir kūrybos elementų. Baldo mobilumas padeda išvengti monotonijos ir visam būsto interjerui suteikia daugiau dinamikos, ekspresijos bei netikėtumo elementų.

Interjero dizaino tendencijos leidžia suprasti, kad visa namų erdvė turi maksimaliai atitikti šeimininko poreikius, todėl ir sofos – ne išimtis. Šis baldas turi ne tik atspindėti žmogaus charakterį, suteikti komforto, bet ir suteikti namams jaukumo. Tokia užduotis – tikras iššūkis daugelio šalių dizaineriams, kurie kasmet pasauliui pristato labai netikėtus, bet neabejotinai originalius sprendimus, padedančiais mobiliais baldais namuose susikurti jaukumą. Dėmesį šį kartą jie sukoncentravo į sofą.

 

Daugiau informacijos rasite naujausiame žurnalo "Super Namai" numeryje. Žurnalo turinys: https://www.supernamai.lt/?zurnalas=49

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.