Senoviniai baldai moderniame interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Seni baldai tai istorija, atsiminimai ir šiluma, kurios taip norisi kiekvienam žmogui. O tam, kad senoviniai baldai moderniame interjere neatrodytų tarsi ateiviai, interjero specialistai pataria laikytis trijų paprastų taisyklių.

Senoviniai baldai turi būti puošmena

Antikvarinė spinta, knygų lentyna ar stalas patrauks dėmesį bet kokioje aplinkoje, tad geriau juos statyti atokiau nuo kitų dėmesį patraukiančių, didelių baldų. Suteikite jiems erdvės ir leiskite visiems gėrėtis senovinių baldų grožiu. Beje, du senoviniai baldai, pvz. stalelis ir kėdė, šalia vienas kito nėra gera idėja, nes sukuria atsiskyrimo, izoliacijos įspūdį ir senovinės detalės neįsilieja į bendrą interjerą.

Moderniame interjere netinkamai panaudojus senovinius baldus jie atrodys nykūs ir senamadiški. Tam, kad interjere atsirastų balansas, nebijokite eksperimentuoti. Pavyzdžiui, vietoj to, kad senovinėje knygų spintoje dulkėtų knygos, patalpinkite į ją spalvingų taurių kolekciją, porceliano dirbinius ar net televizorių.

Derančios spalvos ir siluetai

Kad senoviniai baldai geriausiai įsilietų į interjerą, derėtų atkreipti dėmesį į jų spalvas. Jei senovinė sofa yra juodo medžio, o kiti baldai kambaryje rudi, sofa paprasčiausiai „iškris iš konteksto“ ir atrodys kaip svetimkūnis visoje erdvėje. Derančių spalvų baldų pasirinkimas yra esminis kriterijus norint suderinti senovinius dekoro elementus ir baldus su moderniu būto stiliumi. Jei, pavyzdžiui, prie darbo stalo reikia kėdės, pasirinkite paprastą šiuolaikišką, be dekoro kėdę, kuri neatkreiptų dėmesio – visas dėmesys turi būti skirtas soviniam stalui, kuris yra to kambario puošmena.

Senoviniai baldai gali būti puikus dekoro elementas – kontrastas moderniame interjere arba centrinė interjero dalis. Tiesiog svarbu rasti senoviniam baldui tinkamą vietą, kad jis įsikomponuotų ir neatrodytų keistai. Tuomet bus visuomet miela ir malonu grįžti į jaukius namus.