Miegamojo komplektai – naudingas baldų derinys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ne tik prigulti, kad atsikvėptų nuvargęs kūnas, bet ir naujai dienai pabustų pailsėjusios, atsigavusios, atsinaujinusios mintys.

Miegas, poilsis, atokvėpis labai svarbus šiais laikais, kai esame pervargę nuo kasdienybės, kai mažai ilsimės, kai nuo viso to vis daugėja ligų, prastėja nuotaika, tampame vis irzlesni ir nepakantūs kitam. Taigi bent jau namuose turime susikurti tokį atgaivos kampelį, kuris suteiktų visapusišką poilsį, dvelktų maksimalia ramybe.

Ryte pabundate nepailsėjęs, nors miegate pakankamai laiko? Tuomet galbūt reikalinga nauja lova su patogiausiu čiužiniu. Miegamasis kambarys nebeatrodo toks romantiškas ir patrauklus, kaip seniau?

Tada pats metas ryžtis jo atnaujinimui: atlikti bent jau minimalų remontą, pakeisti spalvas ir interjero detales, o galbūt pasidomėti, kokie šiuo metu madingi miegamojo komplektai. Būtent šį baldų derinį naudinga įsigyti tuomet, kai miegamajame kambaryje reikia ne tik lovos, bet ir komodos, jei visai praverstų spinta, nes drabužių bei aksesuarų gausa nebetelpa senojoje.

Miegamojo komplektai visuomet yra naudingas pirkinys ekonomiškumo atžvilgiu, nes perkant atskirai kiekvieną baldą bus sumokama žymiai daugiau nei viską įsigyjant vienu metu. Prie miegamojo lovos priderintos naktinės spintelės, moterų žavesio liudininkas – tualetinis staliukas bendrame miegamojo interjero fone visuomet atrodys patraukliai.

Jei pribrendo laikas atnaujinti senąjį miegamojo kambarį ar namuose ėmėtės remonto, kas visuomet paskatina keisti daugumą baldų, verta nuspręsti, kokio stiliaus miegamojo komplekto norėtųsi, pavaikščioti po baldų salonus ir, apžiūrėjus kuo daugiau to meto madingų baldų pavyzdžių, pabandyti įsivaizduoti savąjį ir tuomet jį derinti prie bendro miegamojo kambario interjero.

Miegamasis – intymi jūsų erdvė bei poilsio oazė, todėl pirmiausia nuo lovos priklauso kambario interjero žavesys ir, svarbiausia, jūsų poilsis. Būtent dvigulė lova karaliauja šiame kambaryje. Elegantiška, dvelkianti turtingumu, gracinga, patogi ir visuomet viliojanti kūną lepinantiems pojūčiams.

Tačiau nepaprastai yra svarbu, koks čiužinys yra joje, nes būtent nuo jo priklauso miego kokybė. Ant pagal savo anatomines kūno savybes priderinto čiužinio puikiai išsimiegosite, pailsėsite, rytą pasitiksite darbingesni, energingesni, žvalesni.

Natūralios linijos čiužiniai yra pagaminti tik iš natūralių medžiagų – 100% natūralaus latekso ir/arba natūralaus kokoso pluošto. Toks čiužinys pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Komfortiški čiužiniai iš visko elastinės medžiagos pasižymi puikiu prisitaikymu prie kūno formų ir temperatūros.

Čiužiniai iš didelio elastingumo putų poliuretano yra puiki ortopedinė priemonė su antibakterine apsauga, gera oro ir drėgmės cirkuliacija. Kadangi šios rūšies porolono poros yra atviros, todėl drėgmė turi galimybę laisvai cirkuliuoti.

Nepaprastai daug stilingumo ir išskirtinumo prasme interjerui suteikia jo elementai, net ir menkos detalės. Aišku, jų gausa bei stilius priklauso nuo visos bendros interjero dermės.

Jauki toršero šviesa skleis intymiai romantišką aplinką. Įkurdinkite jį miegamajame šalia spintelės ar lovos ir mažas žiburėlis suteiks šilumos bei ramybės jausmą. Lova – elegantiška miegamojo kambario karalienė, todėl ją reikėtų kloti itin puošniai.

Taigi lovatiesė yra tarsi drabužis lovai. Ji drauge su kitais interjero tekstilės elementais kuria jaukumo ir puošnumo atmosferą, slepia jausmingas artumo akimirkas, kurios pulsuoja palaiminga aistra ir karščiu. Ir norisi vėl kad trumpam sustotų laikas…