Medžio masyvo baldai vaikų kambariui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiuo metu siūloma tikrai nemažas vaikiškų baldų asortimentas. Tai – šviestuvai, sėdmaišiai, pufai, lentynėlės, kabyklos, kitos malonios smulkmenos. Įmonė atstovauja žymiems baldų gamintojams Flexa, Paidi, Haba, taip pat pati gamina baldus. Tad jei klientas nori nestandartinio sprendimo ar baldo, visada pasistengsime jo norą įgyvendinti.

Flexa – pušies masyvo baldai su skaidria arba balinta danga

Šioje kolekcijoje lovų kombinacijų – tūkstantis ir viena. Tai – žemos, pusaukštės, didesnės ir mažesnės, aukštos, dviaukštės, kampinės, dvigulės, triaukštės, kitokios. Spintelių įvairovė nustebins net išrankiausią motiną. Kambarį galima pagyvinti spalvotu spintelės fasadu – alyviniu, mėlynu, baltu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paidi – buko, beržo, pušies masyvo baldai

Jų solidus ir nesenstantis dizainas papuoš ne tik kūdikio kambarį – juos papildžius tam tikrais moduliais, kambarį lengvai galima pritaikyti pradinukui, paaugliui ar jaunuoliui.

Išskirtiniai augantys stalai – puikus ergonomikos ir šiuolaikinių technologijų pavyzdys. Tokį stalą galima pritaikyti jau trejų metų vaikui. Augant vaikui, stalą galima reguliuoti, papildyti įvairiais priestaliais ir priedais, kurie atitiks mokinio ar studento poreikius. Aišku, pasirinkus tokį stalą būtina nepamiršti ir ergonominės kėdės, kurią galima reguliuoti pagal stalo aukštį, kad vaiko laikysena vystytųsi taisyklingai.

Haba – ypatingas dėmesys ikimokyklinio amžiaus vaikams

Dizainerių sukurti baldai yra estetiški ir patrauklūs. Jie ne tik atlieka savo funkciją, bet ir turi lavinimo elementų bei savybių.

Nepaprastai žaismingos ir funkcionalios kolekcijos pagyvins ir papuoš kiekvieno vaiko kambarį. www.monoideja.lt

 

 

 

Žymos: monoideja, baldai vaikams, vaikų kambarys, baldai, šviestuvai, sėdmaišiai.