Kaip nebrangiai atnaujinti virtuvę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Darbastalio pakeitimas

Darbastalio pakeitimas į gražesnį, modernesnį ir patogesnį yra labai svarbus žingsnis norint atnaujinti virtuvės baldus. Šiuo metu itin populiarūs akmens masės stalviršiai. Jie pasižymi aukšta kokybe, be to galima rinktis iš daugybės formų bei spalvų. Jeigu negalite sau leisti įsigyti kokybišką virtuvės darbastalį, galite tiesiog pigesne plokšte padengti senąjį. Bet kokiu atveju, verta pasitarti su pačiais baldininkais ir jie jums pasiūlys jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį variantą.

Virtuvės baldų fasadas

Jeigu galite skirti daugiau pinigų, tačiau visgi neplanuojate pirkti naujo virtuvės komplekto, verta pamąstyti tik apie virtuvės baldų fasado pakeitimą. Tai puikus sprendimas, jei norite, kad jūsų virtuvės baldai atrodytų lyg nauji. Pakeiskite spintelių dureles ir kitas išorines detales, ir taip ne tik turėsite visiškai naujus baldus, tačiau ir sutaupysite. Kad nepriimtumėte per skubių sprendimų, peržvelkite dizainerių siūlomus virtuvės interjerus, pasitarkite su partneriu ar draugais, pamąstykite apie tai, kas jums labiausiai patinka. Tik tuomet savo idėjas ir norus pateikite meistrui.

Įneškite daugiau šviesos

Pastelinės, šviesios spalvos jūsų virtuvę ne tik atnaujins, bet optiškai praplatins erdvę. Peržvelkite visą virtuvės interjerą, galbūt kai kurios virtuvės baldų detalės yra itin tamsios. Tai galėtų būti stalviršis, plytelės, virtuvinis komplektas, užuolaidos ar buitinė technika. Pamąstykite, galbūt kai kurias iš šių detalių verta pakeisti.

Keiskite mažas detales

Mažos baldų detalės gali būti labai svarbios, o jų pakeitimas gali įtakoti labai daug. Pavyzdžiui, pakeitę virtuvės baldų rankenėles į šviesias, spalvotas ar nuotaikingas, įneštumėte ne tik naujovių, tačiau ir jaukumo ar geros nuotaikos. Kita įdomi idėja yra dekoruoti virtuvės baldus pasinaudojant įvairiomis puošimo technikomis. Pavyzdžiui, tas pačias baldų rankenėles papuošti dekupažo technika ar pasigaminti jas iš modelino. Tokius dekoro elementus galite meistrauti patys arba įsigyti iš auksarankių. Kartais visą kambario aplinką labai pakeičia kiti tiesiog prekybos centruose įsigyti įvairūs linksmi, raštuoti ar tiesiog jums patinkantys aksesuarai.

Nors virtuvė skirta ne priimti svečius, o joje daugiausia laiko praleidžia patys šeimos nariai, vis tiek norisi, kad šiame namų kampelyje būtų gražu ir jauku. Ypač kai virtuvė yra kartu ir valgomasis, joje praleidžiame iš ties nemažai laiko bendraudami su artimaisiais, todėl ir visa aplinka turėtų atrodyti graži, draugiška ir skatinanti bendravimą.