Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kietumas

Visi čiužiniai turi skirtingą kietumo laipsnį. Kiekvienas žmogus jaučia čiužinio kietumą savaip. Svarbiausia yra ne tik kūno struktūra ar įpročiai, bet ir individualus suvokimas. Tačiau yra keletas bendrų gairių, kurias galite naudoti perkant čiužinį. Pavyzdžiui, vaikams, kurių stuburas vis dar formuojasi, rekomenduojama miegoti ant kieto paviršiaus, nes tai svarbu nugaros vystymuisi.

Priešingai, vyresnio amžiaus žmonėms patariama miegoti ant minkšto čiužinio, tam, kad raumenys kuo labiau atsipalaiduotų.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad stambesnės komplektacijos žmonėms čiužiniai atrodys minkštesni nei lieknesnio kūno sudėjimo žmonėms.

Norėdami pasirinkti čiužinį, kuris yra optimalus kietumo požiūriu, išanalizuokite lovą, kurioje dabar miegate. Ar jaučiate šį kietumą? Ką norėtumėte pakeisti? Atkreipkite ypatingą dėmesį į tai, ar jaučiate nugaros ar kaklo skausmą.

Priklausomi spyruoklės blokai

Tradiciškai čiužiniuose naudojami priklausomi spyruoklės blokai „Bonell“. Paprastumas ir priimtina kaina yra pagrindinės „Bonnell“ bloko naudojimo priežastys, tačiau pastaruoju metu ji naudojama mažiau, nes ją pranoksta kiti modeliai.

Nepriklausomi spyruoklės blokai

Šiuose šiuolaikiniuose blokuose kiekviena spyruoklė yra dedama į audinio dėklą ir veikia nepriklausomai nuo gretimų. Dėl šios priežasties apkrova yra tolygiau paskirstyta, nėra „hamako efekto“, o čiužinys kuo tiksliau prisitaiko prie kūno formos. Ši technologija yra labiausiai naudojama ir veiksminga. Kuo daugiau spyruoklių yra bloke, tuo daugiau svorio gali išlaikyti čiužinys ir tuo patogesnis jis yra.

Čiužiniai be spyruoklių

Šių čiužinių pagrindas yra natūralūs ir dirbtiniai užpildai. Pagal savo anatomines savybes tokie čiužiniai nėra prastesni už spyruoklinius, nes yra standesni. Dėl šios priežasties jie yra patogesni poroms, nes miegantieji mažiau jaučia vienas kito judesius.

Užpildai

Užpildai gali būti natūralūs ir dirbtiniai. Natūralūs yra brangesni, bet tuo pat metu ir patvaresni. Tradiciškai tokie užpildai yra mėgstami dėl savo natūralios kilmės ir didelio patogumo.

Daugelis pirkėjų į dirbtinius užpildus žiūri neigiamai, tačiau nereikėtų jų nuvertinti. Dirbtiniai užpildai yra hipoalerginiai ir turi puikias baktericidines savybes. Šiuolaikinės technologijos yra aukšto lygio, todėl leidžia jums sukurti dirbtines medžiagas, turinčias unikalias savybes, pavyzdžiui, „atminties“ poveikį. Dėl šios priežasties čiužinys puikiai prisitaiko prie kūno formos ir suteikia miego pojūtį lyg ant debesies.

Natūralūs užpildai

Latekso kokosas – užpildas, sudarytas iš kokoso pluošto, kuris įmirkomas į natūralų lateksą. Skiriasi standumas, elastingumas ir ilgaamžiškumas.

Arklio plaukai yra ekologiška medžiaga, kuriai naudojami švarūs ir supresuoti plaukai iš specialių veislių arklių. Tai kieta, atspari dilimui ir elastinga medžiaga. Jos savybės yra panašios į kokoso, tačiau elastingesnės. Arklio plaukai yra naudojami prabangių čiužinių gamyboje.

Lateksas – tai užpildas, kurį sudaro kaučiukmedžio sultys. Tai minkštos ir malonios prisilietimui putos. Lateksas yra patvarus, atsparus aukštam slėgiui ir greitai atgauna formą. Latekso čiužiniai yra minkšti, elastingi ir labai patogūs.

Taigi rinkdamiesi čiužinį, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo kietumą, nuspręsti, ar norėtumėte čiužinio su spyruoklėmis bei kruopščiai rinktis užpildus. Jei jums reikia lovos, jų šiuo metu yra didžiulis pasirinkimas. Įvairiausių lovų, minkštų kampų ir čiužinių galite rasti internetinėje parduotuvėje pigu.lt