4 žingsniai kaip glazūruoti spinteles

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1 žingsnis: Uždenkite visus šalia esančius daiktus

Naudodami dažus medžiui, neužmirškite, kad jie gali taškytis. Uždenkite audiniu visus šalia esančius daiktus, kad netyčia jų neaptaškytumėte.

Dėmesio: Aliejinius arba medžio dažus tepkite natūralių šerelių teptuku. Tokio tipo šereliai neišsisklaido ir užtikrina tolygų dažymą.

Glazūra suteiks naujai nudažytoms spintelėms senovinį įvaizdį ir pagyvins šiuolaikinio dizaino virtuvę. Glazūra yra paprasti dažai sumaišyti su vandeniu arba tirpikliu. Galima pirkti specialiai paruoštą glazūrą arba sumaišyti ją patiems. Jei naudojate lateksinius dažus, maišykite su vandeniu santykiu keturios dalys vandens su viena dalimi dažų, ir jei naudojate aliejinius dažus, maišykite su tirpikliu santykiu trys dalys tirpiklio su viena dalimi dažų.

2 žingsnis: Tepkite dažus

Tepkite dažus (dvi dalys šokoladinės rudos spalvos dažų ir viena dalis sabalo kailio spalvos rudų dažų), pagal medžio pluoštą. Nieko tokio jei medžio raukšlėse arba duobutėse liks dažų sankaupos: tai visiškai normalu.

Šis glazūravimo procesas yra labai patogus: jei jums nepatinka, galite nuvalyti ir tepti iš naujo. Tačiau nenustebkite jei spintelės durelės nežymiai skirsis. Jei jūsų spintelės yra įleistos, tokio paties efekto neišgausite. Jei spintelės iškilios, leiskite dažams kauptis siūlėse. Taip sudaromas gilumo įspūdis.

3 žingsnis: Dažus valykite medžiagine pašluoste

Šviežiai užteptus dažus valykite audeklo gabalėliu. Tokiu būdu išgausite tamsesnius ruoželius.

4 žingsnis: Nuvalykite spinteles

Kai paviršius išdžius, jis gali būti truputį lipnus, ir jūs negalėsite jo valyti sausu rankšluosčiu. Kad paviršius nebūtų toks lipnus, patartina dažyti ir iš karto valyti vienas dureles, tik tada imtis kitų.