Ypatingame lietuvės ir švedo bute daugiausiai kainavo šviestuvas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Panašiai atsitiko ir pastarąjį kartą, kai ji įrenginėjo butą Vilniaus senamiestyje, lietuvės ir švedo šeimai.

Įsigijusi šiek tiek didesnį nei 100 kvadratinių metrų būstą naujame name, pora specialistės paprašė įrengti butą „ne kaip pas visus lietuvius“ – kad jame būtų daug spalvų, kad vyrautų modernus stilius, tačiau namuose būtų šilta ir jauku.

 

Jie svajojo apie svetainę su ryškiomis oranžinėmis sienomis. Tačiau kai jau su Vėtre išsirinko dažus, sudvejojo . Mat kažkas patarė rinktis šviesesnę oranžinę, ne tokią ryškią. Bet tai jų namų nė kiek nesugadino, dizainerei puikiai ėjosi viską derinti – jų pasirinktas spalvas ir baldus.

 

„Kartais net atsainiai numesta statybininko replika, žmones labai paveikia. Jie pradeda svarstyti, ar tikrai teisingai pasirinko. Ir tada dažniausiai atsisako pirminio sumanymo“, – savo praktikoje tokių atvejų Vėtrė turėjo ne vieną ir ne du.

 

O ir dėl oranžinės sienos – kai ji buvo nudažyta, sustatyti visi baldai, pakabinti paveikslai, naujakuriai prisipažino, kad ryški spalva gal vis tik būtų labiau tikusi.

 

Tiesa, kitų savo norų jie neišsižadėjo: būste išklotos grindys – lyg jachtoje, svetainėje stovi lenktas židinys ir abu sutuoktiniai turi atskirus vonios kambarius, kas Lietuvoje dar nėra įprasta.

 

Virtuvėje, virš darbastalių Vėtrė pasiūlė klijuoti ne plyteles, o veidrodžio sieną. Pora surizikavo ir dabar turi neeilinę virtuvę – veidrodis tarsi pratęsia erdvę, nes yra prieš langą. „Ir prižiūrėti tokį sieninį skydą nesudėtinga – papurškei stiklų valikliu ir jis blizga“, – sprendimu džiaugėsi dizainerė.

 

Kas sudėtingiausiai ėjosi šiame būste? „ Apšvietimas, – ilgai atsakymo neieškojo Vėtrė. – Kadangi daugiau nei pusė lubų yra tarsi išvarpytos stoglangiais, reikėjo paskuti galvą kaip teisingai sudėlioti šviestuvus.“

 

O brangiausias pirkinys? Šviestuvas virš valgomojo stalo. Dizainerė įsitikinusi, kad kartais verta išleisti ir daugiau jei daiktas vertas. "Šiame bute derinami ir "Ikea" baldai, todel kainos ten tikrai nebuvo svarbiausias dalykas", – pabrėžė kūrėja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lrytas.lt