Sukurkite stilingą apšvietimą su LED technologija

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Norint pasinaudoti LED teikiamais privalumais, namų interjero ekspertai pataria išbandyti namuose kelių rūšių LED gaminius. Derindami juos tarpusavyje, namuose galite sukurti išskirtinį dizainą ir nuotaiką.

Šviesa grindyse

Kartais manoma, jog apšvietimas namuose turi būti tik lubose. Tačiau tai netiesa. Norint sukurti jaukų ir išskirtinį namų interjerą, pravartu pagalvoti ir apie netradicines šviesos šaltinių vietas. Pavyzdžiui, galima puikiai išnaudoti grindis. Tai, atrodo, su apšvietimu nieko bendra neturinti vieta, tačiau panaudojus LED technologijas, lempos grindyse gali paversti Jūsų namus kita patalpa.

Toks pasirinkimas ypač dažnai naudojamas viešai lankomose vietose, tokiose kaip barai, viešbučiai, restoranai. Grindyse įmontavus specialius šviestuvus, galima sukurti nepastebimą šviesos šaltinį, kuris puikiai pagelbės, norint atnaujinti jau kiek atsibodusią patalpą.

 

Nišų galia

LED technologijos apšvietimas dažnai naudojamas nišų apdailoje. Čia pritaikomos ne tik LED lempos ar lemputės, bet ir prožektoriai, sukoncentruojantys vientisą griežtą šviesos spindulį. Itin dažnai nišų apšvietimas panaudojamas voniose, koridoriuose, svečių kambaryje. Norite, kad namuose sienos įgautų naujų emocijų ir išvaizdos? Pasinaudokite nišų apšvietimu paveikslams, statulėlėms išryškinti.

 

 

Laiptų paslaptys

Laiptai namuose yra labai svarbi interjero dalis. Tai stilių ir modernumą išmanančių žmonių vizitinė kortelė. Daugelis žmonių laiptams namuose skiria itin daug dėmesio: ilgai planuojama medžiaga, iš kurios bus gaminami laiptai, jų dizainas ir dermė namuose. Planuojant laiptų įrengimą nereikėtų pamiršti ir apie jų apšvietimą. Tam puikiai tinka nedidelės LED lempos, pritaikytos laiptų įrengimui. Jos šiai namų daliai suteiks jaukumo ir spalvų.

 

Pagrindinis apšvietimas

Planuojant papildomus šviesos šaltinius namuose, nepamirškite, kad svarbiausiu smuiku vis tiek turės griežti pagrindinės namų lempos, skirtos dienos šviesai patalpose sukurti. Šiandien lempų gamintojai siūlo itin platų šių gaminių pasirinkimą: Jūsų namuose gali atsidurti pakabinamos, paslepiamos, spyruoklinės, sieninės ir kitokios lempos, kurios dera prie Jūsų interjero. Norite namus paversti senove alsuojančia tvirtove? Tam taip pat internete rasite platų lempų pasirinkimą.