Saugu, gražu ir jauku

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Anksčiau namo išorę, automobilių stovėjimo aikštelę ir pagrindinius takus bandoma pašviesti prožektoriais su kaitinamosiomis lempomis. Nors gelsva šių lempų šviesa yra maloni, bet jos neefektyvios, o pigūs prožektoriai – itin nepatvarūs. Kaitinamąsias lempas rekomenduojama pakeisti taupiomis dienos šviesos lempomis su elektroniniais droseliais, kurie panaikina mirgėjimą įjungimo metu ir palengvina įsijungimą esant itin žemai temperatūrai. Apšvietimas prožektoriais pasiteisina praėjimų zonose, naudojant juos kartu su laikmačiais ar judesio davikliais. Stambių visuomeninių pastatų fasadus paprastai užlieja ryški metalo halogenų šviesa, o privatiems statiniams pašviesti vis plačiau naudojami šviesos diodai (LED).

 

Jų pranašumai akivaizdūs: maži matmenys, ekonomiškumas, didžiulis resursas. Be to, naudojant vadinamąją RGB technologiją, galima keisti diodų skleidžiamos šviesos spalvą ir, priklausomai nuo nuotaikos, užlieti fasadą norima spalva. Tiesa, tik tuo atveju, jeigu šviestuvai taisyklingai eksploatuojami – diodų darbo laikas sumažėja kone perpus, jei šviestuvo viduje nėra tinkamo aušinimo. Apšviečiant namo aplinką, vis daugiau dėmesio skiriama ne takams, o pavieniams augalams, alpinariumams, vandens telkiniams. Paprastai šviestuvus stengiamasi paslėpti, išryškinant apšviečiamų objektų subtilybes. Greta LED, čia puikiai tinka naudoti halogenų arba dienos šviesos lempos, pritaikytos eksploatuoti lauko sąlygomis. Aišku, šviestuvų išdėstymo vietos fasade turi būti numatytos dar projekto stadijoje, o visi laidai išvedžioti prieš pradedant apdailos ir aplinkos tvarkymo darbus. Kad nepridarytumėte klaidų, kurių taisymas gali brangiai kainuoti, geriau iškart kreiptis į specialistus.

 

UAB „Ardena“ darbuotojai ne tiktai patars, kokio tipo šviestuvus naudoti konkrečiu atveju, bet, atsižvelgdami į pradinę kliento viziją, sukurs ir įgyvendins kompleksinį namo fasado bei sklypo apšvietimo projektą. Jis ne tik padės orientuotis sklypo teritorijoje, pabrėš esminius landšafto privalumus, bet ir leis ilgiau mėgautis gamtos grožiu ilgais romantiškais vakarais.