Metalo ir šiltos šviesos derinys – šiandienos apšvietimo TOP

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šviestuvas – reikšminga aplinkos detalė

Išskirtiniu dizainu pasižymintys šviestuvai su metaliniais gaubtais tampa tikru hitu. Tai – modernūs, stiprų šviesos srautą skleidžiantys šviestuvai. „Ekoliumenas“ specialistų teigimu, jie itin patrauklūs ir dėl to, kad yra ekonomiški – tokiuose šviestuvuose įmontuotos taupiosios LED lemputės.

Šiandien šviestuvai su metaliniu gaubtu tampa charakteringa namų dekoro dalimi. Tokie minimalistinio stiliaus šviesos šaltiniai gaminami rankomis – tai jiems suteikia pridėtinės vertės, unikalumo ir padeda užtikrinti išskirtinį patvarumą. Netradicinės formos, skirtingos spalvos ir metalo tekstūra taip pat suformuoja išskirtinį šviestuvų gaubtų dizainą. Vis dėlto jie lengvai priderinami skirtingo interjero stiliumi pasižyminčiuose namuose, komercinėse patalpose. Siekiantiems savitumo siūloma keisti populiarųjį juodos ir baltos derinį metalo atspalviais: auksiniais, žalvariniais, naudojamais ir kuriant tokių šviestuvų dizainą.

Šviestuvo derinimas interjere

Šviestuvai su metalo detalėmis prie aplinkos derinami labai lengvai – tiek šiuolaikiškame interjere, tiek klasikinėje ar net retro stiliaus aplinkoje. Čia tinka ir iš blizgaus, ir iš matinio metalo sukomponuoti šviestuvai. „Ekoliumenas“ šviestuvų salono šviestuvai išsiskiria aptakios formos, sodrių metalo spalvų šviestuvų asortimentu, tad salonuose ir el. parduotuvėje lengva rasti tinkamą visoms namų erdvėms. Tokie šviesos šaltiniai – universalūs, praktiški, funkcionalūs ir lengvai prižiūrimi. Galbūt dėl to jie pelno tiek dizainerių, tiek interjerą savarankiškai kuriančiųjų dėmesio.

Skirtingiems poreikiams – nuo pastatomų iki pakabinamų

Praktiškas šviestuvas prisideda prie skirtingų poreikių įgyvendinimo. Tie, kurie savo namuose ilgisi išskirtinio interjero akcento, gali rinktis didelius pastatomus šviestuvus su metaliniu gaubtu. Kiti, skiriantys ypatingo dėmesio smulkesnėms interjero detalėms, gali rinktis mažesnius, prie sienų arba lubų tvirtinamus šviestuvus.

Šiuo metu populiariausi – pakabinami šviestuvai. „Ekoliumenas“ siūlo išgrynintų linijų, detalėmis neperkrautus šviestuvus, kurie, aukštai pakabinti, puikiai apšviečia kambarį. Žinoma, net ir pasirinkus didelį pakabinamą šviestuvą verta gerai apgalvoti apšvietimo lygius. Būtina užtikrinti, kad šviesos netrūktų nei atliekant kasdienius darbus, nei poilsiaujant. Dėl šios priežasties naudinga pagalvoti apie kelių to paties ar panašaus dizaino šviestuvų derinimą.

Šiltos šviesos svarba

Pasirinkus norimo dizaino šviestuvą, būtina atkreipti dėmesį į jo skleidžiamos šviesos spalvą ir ryškumą. Įprastai daugiausiai šeimos laiko praleidžiama svetainėje. Būtent čia galima tvirtinti pakabinamą ar sieninį, pastatomą šviestuvą, skleidžiantį švelnią gelsvą šviesą. Ji padeda sukurti malonią, jaukią atmosferą, skatina atsipalaiduoti.

Darbingą atmosferą padės sukurti kiek šaltesnę šviesą skleidžiantys šviestuvai. „Ekoliumenas“ salonuose įsigytos žinomų gamintojų lemputės ar šviestuvai pravers norintiems ne tik estetiško, bet ir ilgaamžio, saugaus šviesos šaltinio. Vis dėlto nereikėtų persistengti – gyvenamosiose patalpose specialistai rekomenduoja rinktis lemputes, kurių liumenų (šviesos srauto matavimo vienetų) kiekis neviršija 4 000.

Šiandien nenuginčijamai tendencijų priešakyje randame šviestuvus, dekoruotus metaliniu gaubtu. Dėl ypatingai lengvo pritaikymo prie skirtingų stilių interjero, plataus asortimento, paprastos priežiūros jie mėgstami kuriant ir jaukią, ir darbingą aplinką. Todėl tereikia atrasti individualiai geriausiai tinkančias šių šviestuvų savybes, parinkti šviesos srauto stiprumą ir mėgautis ne tik madingu, bet ir praktišku namų elementu.

Daugiau informacijos ir šviestuvų pavyzdžių – ekoliumenas.lt ir „Ekoliumenas“ salonuose Kaune, Vilniuje.